Arhiiv jaanuar, 2012

Kui Christian Vote?

Teisipäev 31 jaanuar, 2012

COGwriter

Neli meest Vabariikliku partei on endiselt veidi seisab oma püüdlustes kukutada USA president Obama ja saada oma töö.

On kaks katoliiklased , üks mormoon ja üks Baptist kandideerib vabariiklaste kandidaadi et käivitada vastu üsna uskmatu demokraat Barack Obama (kes väidab ka kristliku usu).

Kui reaalne kristlaste hääletada?

Kui demokraatia oli sanktsioneerida Piibli kristlased, kindlasti oleks karistatud Uus Testament. Kreeka ja Rooma demokraatlike tavade olid üldtuntud siis. Demokraatia ei ole ameerika leiutis (ega vabariiklaste valitsemise vorm).

Uues Testamendis loeme Jeesuse ametisse apostlid. Paulus kirjutab, et Jumal algusest ametisse apostlid, teiseks prohvetid jne õpetlik Kristuse ihu (Ef 4:11,12).

Kui Juudas vaja asendada (pärast tema reetmine Jeesuse ja tema enesetapp), apostlid ei olnud valimised, järgnesid nad Piibli näide otsib Jumala tahe:

Sina, Issand, kes teavad südamed kõik, näitama, kumb neist kahest on valitud ... ja nad panevad oma palju. (Apostlite teod 1:24,26).

Märka apostlid ei otsustanud, et nad on kvalifitseeritud näha arvesse inimese süda.

Mõned on kirjutanud, et eri liiki demokraatia on nüüd vastuvõetav, sest nad usuvad, et teatud pühakirja tegude raamatus tähenda see. Esmane salmid tunduvad olevat lugu aktid 15. Apostlite tegude 15 paljud Apostlid ja vanemad kogunesid, et arutada ümberlõikamine ja Gentile usklikud. Palju nõuandjaid kasutati arutada küsimust. Mõned arvavad, et kasutades nõu on märk demokraatia. Kuid asjaolu, et palju nõuandjaid kasutati, ei muuda Jumala valitsemise vorm. Vanas Testamendis loeme, et mitte ainult on Jumal alati toetanud seda tava (Õp 11:14), siis me ka lugenud, et Jumal ise tegelenud (II Chron 18; 18-21), mistõttu asjaolu, et mõned Kiriku juhtkond toimitud ainult näitab, et Jumala valitsuse tegevuse Vanast Testamendist ei jätkata.

On huvitav märkida, midagi mainitud Apostlite tegude raamat,

"Ja nüüd, ma ütlen teile, hoida eemale neid mehi ja lasta neil üksi, sest kui see plaan või selle töö on inimestest, siis läheb tühja, aga kui see on Jumalast, siis ei saa kukutada, muidu sa isegi leida võidelda Jumal "(Ap 5:38-39)

T voolik, kes hääletavad maiste valimised ilmselt arvavad, et nad teavad aspekte Jumala plaani, et ei ole inimese, kuidas nad võiksid tea. Kuid vaatame, mida Jumal ütles Samuel, üks selgelt kutsutud ja ametisse Jumal, kui Samuel arvas, et ta ei teadnud, kes peaks olema järgmine Iisraeli kuningaks

Nii see oli, kui nad tulid, siis ta vaatas Eliab ja ütles: "Tõesti, Issand on võidnud on enne teda." Aga Issand ütles Saamuelile: "Ära vaata ta välimusele kõrgusel oma väärikus, sest ma on keeldunud teda. Sest Issand ei näe kui inimene näeb: inimene vaatab välimus, vaid Issand ootab keskmesse "(1Sm 16:6-7).

Samuti on huvitav, et mõista, et paljud, kes usuvad, et Uus Testament sanktsioonid demokraatia usun ka, et tulevases Jumala valitsusele vahel (Kuningriigis Jumal) ei ole demokraatia.

Jeesus ütles apostlitele, et nad oleksid valitsejad üle kaheteistkümne Iisraeli suguharu oma kuningriiki (Luuka 22:30). Jeesus valis jüngritele, et nad ei saa oma positsioone igasuguse demokraatia (John 15:16, 6:70). Jumal, mitte inimene, valis Taaveti Iisraeli kuningaks algselt (Ap 13:22) ja ka valitud tema kuningaks kogu Iisraeli üle maailma ees (Jer 30:9).

Muide, Jeesus ütles, et Jumal Isa on reserveeritud kes on teatud võimupositsioonil sisse Jumala riiki (Mat 20:23). Hüved kuningriigis on Jeesuse anda (Rev 22:12), nad ei ole, et inimesed võtavad endale.

Demokraatia ei ole Jumala valitsemise vorm Tema kuningriigis.

Miks?

Üks paljudest probleemidest on hääletamine, et ükski inimene mõtleb, kuidas Jumal teeb.

"Sest Mu mõtted ei ole teie mõtted, ei ole ka teie teed minu teed", ütleb Issand (Kas 55:8).

Kui Jeesus oli maa peal ta kuulutas evangeeliumi Jumala riigist ja ütles inimesed kahetsema (Mark 1:14-15). Jeesus keeldus osalemast isegi kõige elementaarsemat valitsuse otsuseid, kui ta oli maa peal (Luuka 12:13-14).

Ehkki Jeesus õpetas, et me ei maksta makse (Mat 22:17-21) Ta õpetas, et Tema kuningriik ei olnud sellest maailmast (Jh 18:36). Jeesus õpetas oma jüngritele, et minna maailma ja kuulutada evangeeliumi kõigile (Mat 28:19,20). Jeesus ütles, et Tema jüngrid pidid olema maailmas, kuid ei ole seda (John 17:16).

Apostel Peetrus selgelt mõistnud. Ta kirjutas, et on osa Jumala rahvas tegi üks osa püha rahvas (I Lemmikloomad 02:09). Apostel Paulus kirjutas, et selles maailmas on kurjust (Gal 1:04). Piibel hoiatab tagajärjed on osa maailma süsteemid ja oma valitsuste ja ütleb meile, et tulla välja ja olla eraldi (Rev 18:2-5).

Vaata, mida Piibel õpetab juhtub viimastel päevadel ja mida kristlased on teha seda,

Aga tean, et see, et viimastel päevadel raskeid aegu, sest mehed on enesearmastajad, rahaahned, hooplejad, ülbed, teotajad, sõnakuulmatud vanemaile, tänamatud, õelad, armastuseta, lepitamatu, keelepeksjad, ilma enesekontroll jõhker, põlgajad hea, reeturite, põikpäine, upsakas, kes armastavad naudingut, mitte armastavad Jumalat, võttes jumalakartuse nägu, aga eitada oma võimu. Ja sellised inimesed tõlgivad! (2 Tim 3:1-5).

Pange tähele, et Jumala sõna ei soodusta hääletamise lahenduse.

Paulus ütles, et kristlased on olla Kristuse suursaadikud (II Cor 05:20). Suursaadikute elavad sageli välismaalase rahvaid, millest mõned on selgelt vaenulik oma tõekspidamisi. Suursaadikud, kuigi nad elavad teistes ühiskondades ei kaasne ise poliitikas ühiskondade nad elavad On aeg Jumala rahva üle võtta valitsusi selles maailmas, kuid see ei ole veel (John 18:36 Dan 7:17-18). See on pärast Jeesuse (I Nendele 04:16, Rev 11:15).

Kristlastele, Peter kirjutas

Aga sa oled valinud inimesed, kuninglik preesterkond, püha rahvas, mis kuulub Jumalale, et te võib kuulutada kiidulaulu teda, kes teid on kutsunud pimedusest oma imelisse valgusse. Kui te ei ole inimesed, kuid nüüd olete Jumala rahvas; kui sa ei ole saanud armu, kuid nüüd olete armu saanud. Kallid sõbrad, ma kutsun teid, kui välismaalased ja võõrad maailmas hoiduda patune soove, mis sõdivad hinge. Ela nagu hea elu vahel paganad, et kuigi nad süüdistada teid valesti teen, et nad näeksid teie häid tegusid ja annaksid Jumalale austust päeval ta külastab meid. Alistuge Issanda pärast, et iga asutus on asutatud meeste seas:, olgu kuningale kui kõrgeim organ või presidendid, kes on saatnud teda karistada neid, kes teevad valesti ja tunnustada neid, kes teevad head. Sest see on Jumala tahtmine, et seda tehes hea sa peaksid vaikima asjatundmatu jutt rumal mehed (1 Peter 2:9-15).

Välismaalaste muidugi ei hääleta.

Nüüd Piibel mainida üht erilist hääletust apostel Paulus (kui ta oli veel Saul ja seega muundamata). Pane tähele, mida ta hiljem ütles ta:

Tõepoolest, ma ise arvasin, et tuleb teha palju asju, mis on vastuolus Jeesuse Naatsaretist. Seda ma ka tegin Jeruusalemmas, ja palju pühi ma vait vanglas, olles saanud selleks ülempreestrid ja kui nad hukati, Hääletasin vastu (Ap 26:9-10).

Ja kui üle ei ole iseenesest tekk hukkamõistu kõigi hääletamise see on ainus kord sõna "hääl" või "hääletamine" on Piiblis. Ja see näitab, et isegi usuliselt üliagar / konservatiivne inimesed ei ole alati hääletada õigesti ja saab teha palju asju, mis on vastuolus Jeesuse Naatsaretist.

Ma ei usu, et Piibel sanktsioonid kristlased hääletades lihalik valimistel. Samuti ei usu ma, et lähenevatel presidendivalimistel USAs või valimiste teine ​​Anglo laskus rahvaste tulemuseks tüüpi meeleparandus, et need rahvad vajavad.

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Kui Christian Vote? See artikkel annab mõned Piibli loogika sellel teemal. Kas Jeesus hääletada president / peaminister? Hääletab Piiblit? See on teema, kristlased on vaja mõista.
Polycarp, Herbert W. Armstrong ja Roderick C. Meredith on Church valitsus Mida valitsemise vorm ei algkoguduse on? Oli see hierarhiline? Milline juhtimise vorm oleks eeldada, et nad peavad Philadelphia jäänuk? The people decide and/or committee forms, odd dictatorships, or the same type that the Philadelphia era itself had?
Did The Early Church Teach Millenarianism? Was the millennium (sometimes called chiliasm) taught by early Christians? Who condemned it. Will Jesus literally reign for 1000 years on the earth? Is this time near?
Anglo - Ameerika Prophecy ja Iisraeli kadunud suguharu Kas ameeriklased, kanadalased, Briti, Šoti, Walesi, austraallased, Anglo-Lõuna-aafriklased ja uusmeremaalased järeltulijad Joseph? Where are the lost ten-tribes of Israel? Kes on kaotanud Iisraeli suguharu? What will happen to the Jews in Israel? Kas Jumal karistada USA, Kanada, Suurbritannia ja teised Anglo rahvaid? Why might God allow them to be punished first?
Kas Anglo-Nations jagatakse ja on inimesi Taken orjadeks? Kas maadel Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa jagada? What does Bible prophecy teach? Kas mittepiibellike ettekuulutusi, mis toetavad seda ideed? Kes jagavad need maad? Kes lõpuks koos maa ja inimesed?
Ettekuulutusi Barack Obama? Kaheksa põhjust, miks Barack Obama on ilmutuslik ja kaheksa põhjust, miks Barack Obama ei Antikristus. See artikkel sisaldab palju Piibli ja mittepiibellike ettekuulutusi, üle kogu maailma, et tundub, et arutada Barack Obama. Kas Nostradamus ennustada Barack Obama tegeleb Antikristus? Võib Barack Obama panema kuningad Põhja-ja Lõuna-vähemalt üks šiiitide ettekuulutus näitab? See on pikim ja kõige täiuslikum artikkel sellel lehel Barack Obama ettekuulutusi. Loe seda ja otsusta ise, kui president Obama tundub olevat täidab erinevate ettekuulutusi.
Barack Obama, Prophecy, and the Destruction of the United States
Some claim that Barack Obama is the prophesied “son of Kenya”, based up an early 20th century writing.
Canada in Prophecy:
What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada? There are prophecies that suggest involvement with Canada. And many are not positive about its future.
Kes on kuningas West? Miks ei lõpuaja King of the West Piibli ettekuulutuse? Kas USA King of the West? If so, what does that really mean for the USA and its Anglo allies.
Kas Tony Blair Apocalyptic? endine peaminister Suurbritannia teisendatakse katoliiklus varsti pärast lahkumist oma ametist ja on olnud aktiivne Euroopa asjades. What role might he play?

East vs. West: Russia, China, & India Opposing Sanctions on Iran & Syria

Tuesday, January 31st, 2012

COGwriter

Russia, China, and India are not cooperating with the type of sanctions the EU and USA wants for Iran and Syria:

Global “great power politics” returns to Mideast

By Peter Apps , Political Risk Correspondent

LONDON | Tue Jan 31, 2012 7:28am EST

(Reuters) – With Russia sending warships to discourage foreign intervention in Syria, and China drawn more deeply into Iran's confrontation with the West, “great power” politics is swiftly returning to the Middle East…Both have signaled a clear intention to prevent any “regime change” intervention in Syria ; but Russia's deployment of its flagship aircraft carrier and escorts to Syria's port of Tarsus this month drew a starker than usual line in the sand…”Each time the West tightens the leash, Beijing quietly avails itself of the slack,” says Thomas Barnett, a former strategist for the US Navy…

Washington Post 31 January 2012-MUMBAI, IndiaIndia has joined China in saying it will not cut back on oil imports from Iran, despite stiff new US and European sanctions designed to pressure Tehran over its nuclear program.
Steve Gutterman | Moskvas (Reuters) - vanem Vene diplomaat ütles teisipäeval, et push vastuvõtmise Lääne-Arab eelnõu ÜRO Julgeolekunõukogu ... Venemaa ja Hiina veto Euroopa sõnastada resolutsioon Süüria oktoobris.

Süüria opositsiooni: Venemaa, Iraan riskivad suhted tulevikus Süüria

Ynetnews - 31. jaanuar 2012

Süüria opositsiooni liige Fahed Al-Masri ütles Liibanoni raadiojaam, et jõupingutused Venemaa ja Iraan teevad selleks, et päästa President Assadi režiimile kajastub riikide edaspidiseid suhteid Süüriaga. "Venemaa kaotab viimane tugipunkt Lähis-Idas ja Süürias, "ütles ta, lisades, et kui Moskva on endiselt vastu rahvusvahelise üldsuse seisukohta Süüria ...

Nii kolme geograafiliselt suurim volitusi Ida võtate on teravas kontrastis West. Piibel lõpuks näitab, et ilmselt vene juhitud Euraasia konföderatsiooni võtab ülejäänud võimu West (mis tol ajal juhib Euroopa King of the North). Ja Hiina ja India näivad ennustanud, et toetada Venemaa juhitud konföderatsioon.

Aga mis saab hiljem, vahetult enne Jeesuse Kristuse tagasitulekut (Ilmutuse 09:16; 16:12-16).

Sel ajal Ida mängib ohtlikku mängu, et on tõenäoline, et kaotada, vähemalt diplomaatilise mõttes.

Ükskõik, millised on nende majanduslikud huvid on, ei Venemaa ega India taha islami võimu tõusta. Ja trotsides Lääne sanktsioonid, ehk need rahvad usuvad, et jagades islamimaadest Iraan ja Süüria, ülejäänud araabia riiki türgi rahvad, Pakistan, Afganistan ja Indoneesia selline tööjaotus aitab vältida islamimaailma võimu tõusis .

Kui nad arvavad, et nad on eksinud.

Islami võimu ( King of the South of Piibli ettekuulutuse), ilmselt juhitud araabia võimu, tõuseb üles. Toetades Süüria nagu see on olnud, Venemaa võõrutama araabia maailmas (Araabia Liiga on kaldunud tagasi West on seoses Süüria ja ei ole eriti fänn Iraan). Süüria ei jätku, sest see on ja Iraan võib neutraliseerida vähemalt teatud määral.

Mis kolm Ida-volitused on sisuliselt süü räägib araabia maailmas, et see on parem koostööd eurooplased kui Venemaa, Hiina või India. Ja koostöö Araabia ja Euroopa maailmad on midagi ajutiselt teha (Daniel 11:27, Psalm 83:3-8).

Hiina ise on huvitatud ressursse nagu nafta ja armastab ära osta võimalusi, Lääne sanktsioonid, näiteks, võib pakkuda. Ometi peab Hiina turgudele West rohkem kui ta tegelikult vajab Iraani nafta. Sama on põhimõtteliselt kehtib India.

Iraan ja Süüria on tõesti ei ole nii oluline, et Venemaa, Hiina ja India, et nad tagasi neid ükskõik mida (kuigi seal on tulevik liit pärslased / iraanlased, kuid see on teatud aja jooksul pärast tuhandeaastane Kristuse valitsemist ja arutatakse Hesekiel 38:1-9).

Seega vaatamata poseerimisega neist kolm Ida volitusi, tegelikkus on, et Lääs saavad kõige rohkem mõjuvõimu Lähis-Idas, mida praegu toimub.

Iraan ei ole liider King Lõuna ja mis iganes jääb ellu Süürias (vrd Js 17:01) on ilmselt toetada eelseisvatel Araabia liider Daniel 11:40. Kui Euroopa, Venemaa, Hiina ja India aru Piibli ettekuulutuse parem nad mõistavad, et nende praegune stand-olla tuleks muuta seoses Iraani ja Süüria.

Need huvitatud rohkem soovivad õppida järgmisi artikleid:

Venemaa: alguse ja ennustasid Future Venemaa ettekuulutus. Where do the Russians come from? What about those in the Ukraine? Mis on ennustanud, et Venemaa ja tema liitlased? What will they do to the Europeans that supported the Beast in the end?
Is Russia the King of the North? Some claim it is. Aga mida Piibel õpetab?
India, Tema Piibli Minevik ja tulevik: tunnistaja? Piibel räägib päritolu need India pärand ja käsitletakse mõningaid neile tunnistuseks (sealhulgas Bangladesh, Pakistan ja Sri Lanka).
Hiina, Tema Piibli minevikku ja tulevikku, 1. osa: Genesis ja Hiina Characters Kust hiinlased tulevad? See artikkel sisaldab teavet, mis näitab, et Hiina rahva pidi teadma erinevate kontode Book of Genesis kuni nende hajutatus pärast Paabeli torni.
China, Its Biblical Past and Future, Part 2: The Sabbath and Some of God's Witness in China When did Christianity first come to China? Ja on seal alguses tõendid, et nad kinni seitsmendal päeval hingamispäeval?
Aasia Prophecy Mis on ees-Aasias? Kes on "Kings of East"? Mis juhtub peaaegu kõik hiina, venelased, indiaanlased ja teised Aasia? China in prophecy, where? Kes on 200000000 mees armee seotud Armageddon?
Who is the King of the North? Is there one? Do biblical and Roman Catholic prophecies point to the same leader? Should he be followed? Kes on kuningas põhja arutatakse Daniel 11? Is a nuclear attack prophesied to happen to the English-speaking peoples of the United States, Great Britain, Canada, Australia, and New Zealand ? Millal 1335 päeva 1290 päeva ja 1260 päeva (aeg, ajad ja pool aega) ja Daniel 12 alustada? When does the Bible show that economic collapse will affect the United States?
Is There A Future King of the South?
Some no longer believe there needs to be. Might Egypt, Islam, Iran, Arabs, or Ethiopia be involved? Kas see võib olla King nimetada Mahdi? Mida ütleb Piibel?
Araabia ja islami maailm Piiblis, ajalugu ja Prophecy Piibel räägib päritolu araabia maailmas ja arutab Lähis-Ida ettekuulutus. Mis on ees Lähis-Idas ja need, kes järgivad islami? Aga Imam Mahdi? Mis meid ees ootab, et Türgi, Iraani ja teiste mitte-araabia moslemid?

Europe Agrees to Closer Fiscal Union

Monday, January 30th, 2012

European Union Tower of Babel Poster

COGwriter

The Europeans somewhat have another agreement for closer fiscal union:

30 January 20122

BY STEPHEN FIDLER,LAURENCE NORMAN AND MATINA STEVIS

BRUSSELS—Leaders of 25 European Union governments agreed Monday night on what some billed as a historic pact to move to closer fiscal union and signed off on the details of a permanent bailout fund for the euro zone—yet Greece's looming debt restructuring threw a shadow over the summit. http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204740904577192253105056954.html

By Julien Toyer and Paul Taylor

BRUSSELS | Mon Jan 30, 2012

(Reuters) – Chancellor Angela Merkel cemented her political ascendancy in Europe on Monday when 25 out of 27 EU states agreed to a German-inspired pact for stricter budget discipline, even as they struggled to rekindle growth from the ashes of austerity.

Vaid Suurbritannia ja Tšehhi keeldus fiskaalkokkulepe märts, mis kehtestavad poolautomaatsed sanktsioonid riikidele, kes rikuvad Euroopa Liidu eelarve puudujäägi ulatuses ja pühaks tasakaalustatud eelarve eeskirju siseriiklikus õiguses. http://www.reuters.com/ article/2012/01/30/us-eu-summit-idUSTRE80S0SR20120130

See on veel üks samm, et täita piibellikku ettekuulutusi seotud tõusis lõplike Euroopa Beast võimu.

Need meist Elu Jumala Kirik on ammu õpetanud, et Ühendkuningriik ei oleks reaalne osa lõpp võimu, mis tekivad Euroopas. Need Tšehhis peaaegu kindlasti osa sellest lõplik võim.

Piibli Ilmutuse 17, on selge, et eurooplased on veel ümber ka tulevikus:

12 "kümme sarve, mis sa nägid, on kümme kuningat, kes ei ole saanud kuningriigi veel, aga nad saavad võimu ühe tunni kuningad metsaline. 13 Need on ühel meelel, ja nad annavad oma väe ja meelevalla metsalise kätte. (Ilmutuse 17:12-13)

Samme selle toimumine on jätkuvalt nagu meie elu Jumala Kirik on pikka aega õpetanud ja seal on muhke maantee ja probleemid (suured rahvarahutused, või mis veel hullem, võib esineda).

Muidugi, et Piibel on selge, et lõplik Euroopa Beast võimsus ei tegelikult väga ühtne, sest see põhimõtteliselt olla kombinatsioon tugev ja nõrk, või kui Piiblit sõna-sõnalt öeldud,, raua ja savi:

41 arvestades nägid jalad ja varbad olevat osalt potissepa savist ja osalt rauast, jagatud kuningriiki; veel tugevust raud peab olema see, just nagu sa nägid rauda segada keraamiline savi. 42 Ja et jalgade varbad olid osalt rauast ja osalt savist, et osa kuningriiki on osaliselt tugev ja osaliselt habras. 43 Nagu sa nägid rauda segada keraamiline savi, nad segunema seemne mehed, kuid nad ei kleepuda, nagu raud ei segune saviga. (Daniel 2:41-43)

Vastavalt Piibli ettekuulutuse Euroopa võime vaatamata oma nõrkuse, on määratud ajutiselt olla domineeriv jõud maailmas, lõpuks vallutada Anglo laskus Rahvaste Organisatsiooni (see on USA ja Anglo-liitlased nagu Suurbritannia, kus on tugevaim kindlused Taanieli 11:39), ja hiljem tulevad oma otsa (Daniel 11:45).

But before it is destroyed (Daniel 11:21-44), the final Beast power must come together and get to the place where it has major economic influence. Tonight's announcement is another sign that Europe intends to move in that direction (though it will likely have more problems before it is the final Beast power).

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Europa, the Beast, and Revelation Where did Europe get its name? Mis võib Euroopa pistmist Ilmutusraamatus? Aga "Beast"? Using the Tower of Babel and “Beast” images suggests it is not concerned about its role as being part of the future Babylon of Bible prophecy.
Who is the King of the North? Is there one? Do biblical and Roman Catholic prophecies point to the same leader? Should he be followed? Kes on kuningas põhja arutatakse Daniel 11? Is a nuclear attack prophesied to happen to the English-speaking peoples of the United States, Great Britain, Canada, Australia, and New Zealand ? Millal 1335 päeva 1290 päeva ja 1260 päeva (aeg, ajad ja pool aega) ja Daniel 12 alustada? Mis peab juhtuma enne suur viletsus?
Võib saksa parun Karl-Theodor zu Guttenberg muutunud King of the North? Kas Saksa kaitseminister ühel vaadata? Mida katoliku, Bütsantsi ja Piibli ettekuulutusi soovitada?
Anglo – America in Prophecy & the Lost Tribes of Israel Are the Americans, Canadians, English, Scottish, Welsh, Australians, Anglo (non-Dutch) Southern Africans, and New Zealanders descendants of Joseph? Kus on kaotanud kümme Iisraeli suguharu? Kes on kaotanud Iisraeli suguharu? What will happen to Jerusalem and the Jews in Israel? Kas Jumal karistada USA, Kanada, Suurbritannia ja teised Anglo rahvaid? Why might God allow them to be punished first?
Kas Anglo-Nations jagatakse ja on inimesi Taken orjadeks? Kas maadel Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa jagada? Aga Jeruusalemmas? What does Bible prophecy teach? Kas mittepiibellike ettekuulutusi, mis toetavad seda ideed? Kes jagavad need maad? Kes lõpuks koos maa ja inimesed?
Canada in Prophecy: What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada?
There are prophecies that suggest involvement with Canada. And many are not positive about its future.
Who is the King of the West?
Miks pole lõpuaja King of the West Piibli ettekuulutuse? Kas USA King of the West?

Philippines Considering Closer Military Ties to USA Again

Monday, January 30th, 2012


Mount Apo in Mindanao, Philippines

COGwriter

The Philippines is considering getting into a closer military arrangement with the USA:

The Philippines Weighs an Increased US Military Presence
30 January 2012
The United States and the Philippines are discussing enhancing military ties partly in response to increasing Chinese assertiveness in the Asia-Pacific region. Because the biggest threats to the Philippines' security have long been internal, Manila has some of the weakest external defense capabilities in Southeast Asia.
However, Manila will balance attempts to increase these capabilities against a potential backlash from both China, a top trading partner with increasing economic influence, and from its own people, for whom increasing the US military presence remains a controversial issue.

Last summer, the President of the Philippines, indicated that he did not need to fear China (see Philippine's President Threatens China ).

While a deal with the USA may temporarily make carnal sense, in the long-run I believe that the Philippines will likely align with China, but we will see.

The Living Church of God has about 33 congregations in the Philippines .

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Islands and Bible Prophecy What's ahead for islands? What's ahead for the Philippines? What does the Bible prophesy about islands?
Aasia Prophecy Mis on ees-Aasias? Kes on "Kings of East"? Mis juhtub peaaegu kõik hiina, venelased, indiaanlased ja teised Aasia? China in prophecy, where? Kes on 200000000 mees armee seotud Armageddon?
Anglo – America in Prophecy & the Lost Tribes of Israel Are the Americans, Canadians, English, Scottish, Welsh, Australians, Anglo (non-Dutch) Southern Africans, and New Zealanders descendants of Joseph? Kus on kaotanud kümme Iisraeli suguharu? Kes on kaotanud Iisraeli suguharu? What will happen to Jerusalem and the Jews in Israel? Kas Jumal karistada USA, Kanada, Suurbritannia ja teised Anglo rahvaid? Why might God allow them to be punished first?

Violent Sports, Violent Endings

Monday, January 30th, 2012

COGwriter

Last night, there was a segment on CBS' 60 Minutes as well as an entire CNN program by Dr. Sanjay Gupta concerning damage done to participants in the most watched violent sport in the USA–American football.

Both programs covered the deaths of various players happening because of concussions and other hits which happen from playing the game. How the brain is damaged from such activity was also covered. The CNN piece covered the claim of one researcher who said that the average high school football player suffered 650 sub-concussion level hits each season. The fruits of that were not good. Violent sports result in violent endings.

In the time of ancient Rome, violent sports were also popular.

Were they viewed by many of those that professed Christ?

It does not appear so.

While we do not seem to have many direct references from those in the Church of God, we do have some written records of those who were at least somewhat familiar with the teachings of Jesus and the practices of the earliest Christians.

Here is something from Theophilus of Antioch (who probably was part of the Church of God) perhaps written about 180 AD:

Mõtle, seega, kas need, kes õpetavad sellised asjad saavad võimaluse elada ükskõikselt ja segata ebaseaduslikus seksuaalvahekorras või kõige jumalatud kõigi süüa inimliha, eriti kui meil on keelatud nii palju, et tunnistaja näitab gladiaatorite, et me ei saanud osalised ja kihutaja mõrvu. Samas ei pruugi me näeme teiste prillid, muidu meie silmad ja kõrvad on rüvetatud, osalevad lausungeid seal lauldakse. (Theophilus Antiookia. Et Autolycus, Book III peatüki XV. Tõlkinud Marcus Dods Egas excerpted Ante-Nikaia Isad, 2. köide. Muutis Alexander Roberts & James Donaldson. American Edition, 1885. Online Edition)

Niisiis, tõelised kristlased ei usu, et nad vaadata vägivaldne sport nii populaarne teisel sajandil.

Tatian, suunitlusega Christian apologeet, kirjutas umbes 170 AD:

Ja need tunnistajad oma kohtadele ja poksijad kohtuvad kahevõitlusala, ilma põhjuseta iganes, ega keegi tulnud ette võtta areenil Aitab. Kas selliseid näitusi need Kostautua oma krediitkaardi? Kes on vastutav teie seas kogub leegion Verine mõrtsukad kaasates neid jätkata ja need kraaklejad on läkitatud tema poolt ja siis kokku vaatemängu olla kohtunikud, osaliselt pahede ülevaatajaks ning osaliselt et mehed, kes tegelevad võidelda. Ja see, kes igatseb mõrvarlikud näitust kurvaks, sest ta ei olnud määratud olema pealtvaataja kurjade ja õel ja vastik tegusid (Tatian. Tõlkinud JE Ryland. Tatian aadressi kreeklaste XXIII peatükk. Excerpted Ante-Nikaia Isad, 2. köide. Muutis Alexander Roberts & James Donaldson. American Edition, 1885. Online Edition Copyright © 2004 K. Knight).

Athenagoras, suunitlusega Christian apologeet, kirjutas umbes 170 AD:

Mis mees on terve vaim, seega siis kinnitame, kui selline on meie märk, et oleme mõrtsukad? ...

Kes ei arvesta nende hulgast asju suurim huvi võistlused gladiaatorid ja metsloomad, eriti need, mis on antud teile? Aga me, leides, et näha meest karistatagu surmaga on sama palju kui tema tapmine, on abjured nagu prillid (Athenagoras. Üleskutse kristlased peatüki XXXV. Tõlkinud BP Pratten. Excerpted Ante-Nikaia Isad, Volume 2 . Muutis Alexander Roberts & James Donaldson. American Edition, 1885. Online Edition Copyright © 2004 K. Knight).

Isegi täna, paljud kristlased mõistavad, et vaadates jõhker sündmuste tahtlikult tervisekahjustuse tekitamise, nagu päris poks, on ebasobiv.

Pange tähele, et see on ka positsiooni kolmandal sajandil katoliku teoloog ja piiskop Hippolytos, kes lisab erinevate ametite neile, kes hülgavad üks on Kristuse järgija:

16:06 kaarikujuhti samuti, või see, kes võtab osa mänge, või see, kes läheb mängud, ta kaotab või ta tuleb tagasi. 7 Kui keegi on gladiaator, või see, kes õpetab neid vahel gladiaatorid kuidas võidelda või jahimees, kes on metsaline näitab areenil või ametiisikule, kes on mures gladiaator näitab, kas ta kaotab või tuleb ta tagasi. 8 Kui keegi on preester ebajumalaid, või saatja ebajumalaid, ta kaotab või ta tagasi lükata. 9 sõjaline mees ametiasutus ei tohi täita mehed. Kui ta on tellinud, ei tohi ta seda ellu viia. Samuti peab ta võtma sõjalise vande. Kui ta keeldub, peab ta tagasi. 10 Kui keegi on sõjaline kuberner või valitseja linn, kes kannab lilla, ta kaotab või ta tagasi lükata. 11 catechumen või ustav, kes tahab saada sõdur on tagasi lükata, sest ta on põlanud Jumal. (Hippolytus. Apostlik traditsioon Hippolytos Rooma. Tööst Bernard Botte (La Tradition Apostolique. Allikad Chretiennes, 11 bis. Paris, Editions du Cerf, 1984) ja Gregory Dix (traktaat Apostellik Pärimus Püha Hippolytos Rooma piiskop ja märter. London: Alban Press, 1992), kui tõlkida Kevin P. Edgecomb http://www.bombaxo.com/hippolytus.html vaadatud 08/06/09)

Niisiis, need, kes Tunnistab Kristuse teisel ja kolmandal sajandil üldiselt ei tunne, et vaatad või osalevad vägivaldne sport oli asjakohane.

Viimastel aegadel on hilja Herbert W. Armstrong kirjutas:

Vaenulikkus teine ​​on sin ... Boxing Ambassador College on kindlasti keelatud. Jumal ei loonud inimese aju ja pea on pummeled ja koputasin mõttetu poolt antagonist.

Kus iganes mäng spordis tähendab antagonistid-vaenuliku suhtumise kahjusta teiste ja / või "saada" teise-to parima teise siis kahjulik, saatanlik ja kuri suhtumine siseneb ja sport on paha, ole hea ...

Jalgpall (ameerika jalgpall) on vägivaldne keha-kontakt sport. Sageli mängitakse suhtumine vaenulik ja on ohtlik ja on täis füüsilisi vigastusi. (Plain Truth, juuli-august 1984)

"Armastus ei ole kahju naabrile" (Roomlastele 13:09), kuid mida ei vägivaldne sport nagu ameerika jalgpall ja poks teha? Kas need, kes osalevad naabrid kristlased? Kas inimestele tuleks julgustada osalema vägivaldne tegevus, mis on tõestatud, et tekitada kahju?

This is something that Christians, and others, should think about.

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Kas Ameerika jalgpall Evil? on kõige populaarsem pealtvaataja sport USAs midagi, et kristlased peaksid vaatama? Mida Piibel ja varajase kirjutised näitavad? This is the first time I have announced this article on this new page and it contains not only my views, but many quotes that Christians, as well as people who claim to be, should think about. Do you really want to know the answer to the question the title asks? If not, why not?
Military Service and the Churches of God: Do Real Christians Participate in Carnal Warfare? Here are current and historical perspectives on a matter which show the beliefs of the true church on military participation. Kas sõda õige kristlased?

Was the 100 Year Period or Purgatory Taught in Early History?

Sunday, January 29th, 2012


Anne Catherine Emmerich Claimed to See Purgatory

COGwriter

Does God have a plan for those who are not called, chosen, and faithful (Revelation 17:14) in this age who are not incorrigibly wicked and have not committed the “unpardonable sin”?

Yes.

Notice a passage that many do not understand today:

20 No more shall an infant from there live but a few days, Nor an old man who has not fulfilled his days; For the child shall die one hundred years old, But the sinner being one hundred years old shall be accursed. (Isaiah 65:20)

And did early professors of Christ realize this had to do with God's plan of salvation?

Yes.

Kuigi mul on esemete palju pühakirja sellel teemal (vt näiteks Universal pääste pakkumine: Seal on sadu salme Piibli toetamine doktriin True Apocatastasis ), alustame läbi teise sajandi tõlgendus Jesaja poolt Irenaeus et näidata, mida tundus olevat üldteada päeva ei ole liiga pikk surma järel viimane originaal apostlitele:

Nüüd, et lubadusi ei kuulutatud prohvetid ja isad üksi, kuid kirikute ühendab neid paganate seast, kellele ka Vaimu poolest "saared" (mõlemad, sest nad asuvad keset turbulentsi, kannatavad tormi pühaduseteotust, eksisteerida sadama ohutuse neile hädaohus, ja on pelgupaik neile, kes armastavad kõrgus [taevast] ja püüda vältida Bythus, see sügavus viga), Jeremiah seega deklareerib: " Kuulge Issanda sõna, te rahvaste ning kuulutada, et kaugetel saartel ning öelge, öelge, et Issand pillutab Iisraeli Ta kogub teda ja hoida teda, kui üks toitmine oma lambakari ...

Ja taas ta sama öelda: "Vaata, ma teen Jeruusalemma rõõmuks ja minu inimesed [joy], sest hääl nutt ei ole rohkem kuulnud teda, ega häält nutt. Ka seal ei ole mingeid ebaküps [üks] ega vana mees, kes ei täida oma aega, sest noored on sada aastat ja patune sureb saja aasta vana, kuid peab olema neetud. Nad ehitavad kodasid ja elavad neile ise, ja istutavad viinamägesid ja söövad nende vilja ise ja juua veini. Ja nad ei ehitada, ja teised elavad, samuti ei tohi nad valmistama viinamäele, ja teised söövad. Sest päevad elupuu on päevad inimesed sinu eest, oma käte tegudest peab taluma "(Irenaeus. ADVERSUS haereses, Book V peatükis 34, salmid 2-3,4. Excerpted Ante -Nikaia Isad, Volume 1. Muutis Alexander Roberts & James Donaldson. American Edition, 1885. Online Edition Copyright © 2004 K. Knight).

Teised, nagu Origenes Aleksandriast, kirjutas ka, et Jumal oli plaan pakkuda päästet kõigile.

Paljud katoliku ja protestantliku teadlased leidnud, et Origenes oli üks suurimaid varase teoloogiline kirjanikud (elas umbes 185-232 AD). Paavst Benedictus XVI on avalikult kiitis Origenes.

Märkida protestantlik ajaloolane KS Latourette kirjutas, et Origenes "oli tõepoolest üks suurimaid Christian mõtetes." Ja kui ma ei ole nõus, et see on huvitav märkida, et Latourette täheldatud:

Origen õpetas, et lõpuks kõik vaimud, kes on Jumalast eemaldunud taastatakse täielikult Temaga kooskõlas. See võib teoks ainult nende koostööd, neil on vabadus nõustuda või tagasi lükata lunastamine mõjuv Kristuses. Enne täielikku taastamist nad nuhtluseks, aga et karistus on mõeldud hariv, et puhastada need puudused tõid oma pattu. Pärast lõppu vanuse ja selle maailma teise vanuse tulevad, nii Origen uskunud, kus on sündinud jälle kasvab ja halastamatu antakse täiendav võimalus meeleparandusele (Latourette KS kristluse ajalugu, Volume 1, algusest kuni 1500. Harper Collins, San Francisco, 1975, lk.151).

Origenes oli lähedal, et mitte kõik parandage meelt, sest seal on ka need tõstetakse "igavene põlgus" (Daniel 12:02, KJV), mis tähendab, et need, kes ei ole korralikult kahetsema ei saa pääste-kuid me Elu Jumala kogudust peavad neid väike vähemus. Aga Origenes oli õige, et see on ainult teoks koostöös praegu salvestamata.

Siin on mõned tsitaadid otse Origen:

... Hea isa ei ole täielikult hüljanud neid, kes on langenud Temast eemale (Origen. Kommentaaris Johannese evangeelium (Book I). Excerpted Ante-Nikaia Isad, Volume 9. Muutis Allan Menzies, DD American Edition, 1896 ja 1897. Online Edition Copyright © 2004 K. Knight).

Tuleb meeles pidada, et teatud olendid, kes langesid eemale, et üks algus, mida me oleme rääkinud, on vajunud sellise sügavusega väärtusetuse ja kurjust, mis loetakse kokku undeserving et väljaõpe ja juhendamine, mille Inimkond, kui lihas, on välja õpetatud ja seadme abiga taevase võimu ja jätkata, vastupidi, seisundis vaen ja vastuseis neile, kes saavad seda õpet ja õpetamist. Ja seega on see, et kogu see surelik elu on täis võitlusi ja uuringutes põhjustas opositsiooni ja vaen, kes langes parem, kui ei üldse tagasi vaadates, ja kes on kutsutud kuradile ja tema inglitele ning muid korraldusi kurja, mis apostel klassifitseeritud seas vastase võimu. Aga kas neid tellimusi, kes tegutsevad vastavalt valitsuse kuradist ja kuuletuma tema kuri käske, siis on tulevikus maailma ümber õiguseks, sest nende omamine teaduskonna tahte või kas püsiv ja juurdunud kurjus võib muuta väe harjumus loodusesse, on tulemus, mida sa ise, lugeja, võib heaks kiita, kui ei ole nende praegune maailmad, mis on nähtav ja ajaline, ega need, kes on nähtamatu ning on igavene, see osa on erinevad täielikult alates lõplik ühtsus ja fitness asju (Origen. De Principiis, Book I, 6. peatükk, salm 3).

... Ja seega, läbi mitmeid ja lugematul korraldusi progressiivne olendid, keda lepitada Jumalaga riigist pärit vaen, viimane vaenlane on lõpuks jõudnud, kes on kutsutud surma, nii et ta ka võib hävitada ja enam vaenlane. Kui nüüd kõik ratsionaalne hinged peavad olema taastatud seisund selline, siis milline on see keha meie läbivad muutus ausse vaimne keha. Sest nagu me seda näeme mitte juhtuda ratsionaalne loomus, et mõned neist on elanud tingimus lagunemise tõttu oma patud, teised on kutsutud õnneseisundis võttes arvesse nende teeneid, kuid nagu me näeme samad hinged, kes oli varem olnud patune, keda pärast nende pöördumise ja lepituse Jumalaga, et riik õnne (Origen. De Principiis, Book III, 6. peatükk, salm 6).

Kuigi me LCG poleks sõna see päris nii need jutumärgid ära näidata, et idee, et Jumalal on plaan, mis annab unrepentant võimalus pärast käesoleva ajastu ei ole uus mõiste.

Tegelikult õpetust puhastustule arenenud seas Ladina katoliiklased pärast hakkasid nad hukka teatud Origen ideed kuuendal sajandil. Kui see juhtus õpetused seotud pakkumise pääste kõigile (tuntud apocatastasis) olid pisut hukka. Kuid see jätab tühimiku ladina teoloogia ja ideed puhastustule siis arenenud.

Kreeka katoliiklased (praegu tuntud kui õigeusk), aga mitte kunagi ei nõustu ladina idee puhastustule ja veel tänaseni on palju neid, kes usuvad, et Jumal on teatud tüüpi plaani pakkuda päästet nendele, kes ei tahtlikult lükata lunastust.

Katoliku Entsüklopeedia ise tunnistab, et varajased kristlased ei õpetanud oma praegust kontseptsiooni selle puhastustule õpetus:

Mõned stress liiga on pandud vastuväiteid, et muistsed kristlased ei olnud selge arusaam puhastustule ning et nad arvasid, et hinge läks jäänud ebakindlus lunastuse viimane päev ... On mitmeid lõike, Uus Testament, mis viitavad Protsessi puhastamiseta pärast surma. Seega Jeesus Kristus kinnitab (Matteuse 0:32): "Ja kes iganes räägib sõna Inimese Poja vastu mees, siis antakse temale andeks aga kes räägivad Püha Vaimu vastu, sellele ei anta seda andeks, ei sisse Selles maailmas, ega ka tulevases maailmas "... (Hanna, Puhastustuli. Catholic Encyclopedia).

Ei, teisel sajandil usuti, et Jumala plaan annaks kõik, mida pakutakse päästet, kas selles vanuses või vanus tulema, kui nad ei ole teinud "andestamatu patt" (Mt 12:32; Mark 10:30 Luke 18:30; Ap 3:17-21; Ef 1:21; Heebrealastele 6:4-6, vt. Matthew 10:15; 11:22-24; Mark 06:11 Luke 10:12-14) .). Ja Uues Testamendis on väga selge, et:

"Kõik liha näeb Jumala päästet!" (Luuka 03:06).

Kolmeteistkümnendal sajandil kuulus katoliku teoloog Aquino Thomas kirjutas järgmist:

Midagi on selgelt öeldud Pühakirjas olukorra kohta Puhastustuli, samuti ei ole võimalik pakkuda veenvaid argumente selle küsimuse kohta ...

Mõned ütlevad siiski, et vastavalt tavaõiguse asemel Puhastustuli on koht, kus mees patud. See ei tundu tõenäoline, sest mees võib karistada samal ajal pattude erinevates kohtades. Ja teised ütlevad, et vastavalt ühise õiguse neid karistati meie kohal, sest nad on meie ja Jumala vahel, mis puudutab nende riiki. Aga see ei oma konto, sest neid ei ole karistatud on meie kohal, vaid see, mis on madalaim neid, st sin (Aquino T. Teoloogia summa Püha Aquino Thomas, II liite artikli 1. Teine ja parandatud Edition, 1920. Nihil obstat. F. Innocentius Apap, OP, STM, tsensor. theol. Trükiluba. Edus. Canonicus Surmont, Vicarius eneralis. Westmonasterii. APPROBATIO ORDINIS Nihil obstat. F. Raphael Moss, OP, STL ja F. Leo Moore OP, STL Trükiluba. F. Beda Jarrett, OP, STL, AM, Prior provincialis Angliæ).

Üle, näitab, et isegi arvesse keskaja idee puhastustule oli ebaselge, isegi liidrite hulka kirik Roomas.

Puhastustuli oli sisuliselt vastu pärast teatud õpetuste seotud Origen mõisteti 6. sajandil:

Alates hetkest, siiski, et anti-Origenism võimust õpetus apokatastasis oli kindlasti loobuda. St Augustine protestid tugevamalt kui ükski teine ​​kirjanik vastu viga nii õpetuse vajalikkust arm ... (Batiffel, Apocatastassis. Catholic Encyclopedia).

Ajalugu näitab, et pärast apocatastasis mõistis keskel 6. sajandil, midagi, mis sarnaneb kaasaegse mõistete puhastustule olid lausunud Roman piiskop Gregorius I umbes 600 AD

Võib-olla ma peaks mainima, et kuigi Anne Emmerich väitis näha puhastustule, ta väitis ka, et on näinud "limbo" ja praegune paavst on märkinud, et "limbo" ei ole olemas. Seega väide, et näha ühes kohas, et ei ole olemas peaks ütlema kõik, et seesama, väites, et näha midagi, ei tähenda see olemas ka. Ei ole koht, mis sobib tänapäeva Roman kirjeldus puhastustule.

Jumala Kirik õpetas algselt apocatastasis, ei puhastustule. Ja veel teeb seda täna. Jumal on armastuse Jumal ja tal on armuline päästmisplaanist-ja see hõlmab saada evangeeliumi läbi selles vanuses (Märkus: "lühike töö", mis räägib Paulus Roomlastele 9:28 ja lõpetamist Matthew 24:14 Tõenäoliselt sisaldavad tohutu uudiste mida kõige ustav karja õpetab. See muidugi ei tähenda, et kõige ustav peaks istuma ja ootama ja ei tee oma osa, vrd. John 09:04; Matteuse 09:37 - 38-as prioriteet evangeeliumi kuulutamise jääb). Muidugi, inimesed peaksid vastama, kui nad õpivad, kes välistavad tõde riskivad toime andestamatu patt .

Kuid Jumal on alati olnud plaan salvestamata ja need, kes ei tõesti kunagi aru oma armastava plaan, see on ilmutatud pühakirjade, ja samas on "vanus tulema," see ei ole sama, suhteliselt moodne mõte puhastustule.

Mõned artiklid edasine uurimine võib hõlmata:

Did the Early Church Teach Purgatory? Is there a place called purgatory? Does God have a plan to help those who did not become saints in this life?
What is Limbo? Is There Such a Place as Limbo? What Happens to Babies When They Die? When did Limbo start being taught? What is the truth about dead babies?
Universal Offer of Salvation: There Are Hundreds of Verses in the Bible Supporting the Doctrine of True Apocatastasis Do you believe what the Bible actually teaches on this? Will all good things be restored? Kas Jumal päästeplaan võtab mässu ja vaimne pimedus arvesse?
Hope of Salvation: Kuidas Living Jumala Kirik erineb enamikust protestandid Kuidas Living Jumala Kirik erineb mainstream / traditsiooniline protestandid, on ehk küsimus minult küsitakse kõige poolt, kellel ei ole Jumala kogudust taustal.
Kui kirik Ikka proovige panna oma peamise prioriteedina Evangeeliumi kuulutada või Kas Herbert W. Armstrong Muutus et prioriteet tööd? Mõned ütlevad kirik peaks toituvad peamiselt karjas, sest see on see, mida Herbert W. Armstrong teadaolevalt ütles. Kas see, mida ta ütles? Kas see, mida Piibel ütleb? What did Paul and Herbert W. Armstrong expect from evangelists?
What is the Unpardonable Sin? What is it? Can you repent of it? Do you know what it is and how to avoid it?

Occupy Oakland Turns Violent, About 300 Arrested

Sunday, January 29th, 2012

COGwriter

About 300 protesters in 'Occupy Oakland got arrested:

29 January 2012

(AP) OAKLAND, Calif. — Dozens of police maintained a late-night guard around City Hall following daylong protests that resulted in 300 arrests. Occupy Oakland demonstrators broke into the historic building and burned a US flag, as officers earlier fired tear gas to disperse people throwing rocks and tearing down fencing at a convention center…

Interim Police Chief Howard Jordan said about 300 arrests were made.

“These demonstrators stated their intention was to provoke officers and engage in illegal activity and that's exactly what has occurred today,” Santana said…

{Oakland Mayor Quan said} “This is not a situation where we had a 1,000 peaceful people and a few violent people. If you look at what's happening today in terms of destructing property, throwing at and charging the police, it's almost like they are begging for attention and hoping that the police will make an error.” http://www.cbsnews.com/8301-201_162-57367945/300-arrested-in-occupy-oakland-protests/

Occupy Oakland protests turned violent Saturday as demonstrators broke into a historic building and burned an American flag, and officers fired tear gas to disperse people throwing rocks and tearing down fencing at a convention center. http://www.csmonitor.com/USA/Latest-News-Wires/2012/0129/Occupy-Oakland-protests-bring-300-arrests

Back on October 9, 2011, I posted the following on this news page (see Occupy Wall Street, Occupy Seattle, Occupy Vancouver, etc. ):
I have been writing for a long time that civil unrest and riots will happen in the USA and the other Anglo-descended lands… Some consider this “Occupy” movement simply a political protest, a new “Tea Party,” except for the Left instead of the Right. I suspect that ultimately it will turn violent and the USA and other lands will face riots and civil unrest, and the politicians and pundits who have seemed to support this will later have regrets.

As I reported yesterday, I believe that there will be more violence in the USA. Some in the Occupy Movement and/or some once associated with it will later stir up more violence. Much more than happened in Oakland.

The sorrows and troubles are just beginning (Matthew 24:5-8) and will get much worse (Matthew 24:21-22). I believe that class warfare and other protests will help weaken the USA and other Anglo-nations and may also be a factor in them being vulnerable to real warfare: invasion by the Beast .

Nagu Jeesus ütles:

37 And what I say to you, I say to all: Watch! (Mark 13:36-37)

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Kas suur viletsus Alustada 2011 või 2012? Kas suur viletsus algab täna? Mis on "sünnitusvalude algus"? Kui on varem, et suur viletsus võib hakata? Mis on Issanda päev?
Physical Preparation Scriptures for Christians . Me kõik teame, et Piibel prohveteeringud näljahädad. Kas me peaksime midagi tegema?
Is Third Tithe Still Valid Today? Some in the COGs no longer teach payment of third tithe, is this biblically correct?
The Gospel of the Kingdom of God was the Emphasis of Jesus and the Early Church Did you know that? Kas sa üldse tead, mida Evangeeliumi on? Tõeline usk peab põhinema tõelise evangeeliumi.
Did The Early Church Teach Millenarianism? Was the millennium (sometimes called chiliasm) taught by early Christians? Kes mõistis seda. Will Jesus literally reign for 1000 years on the earth? Is this time near?
Does God Have a 6,000 Year Plan? Mida Aasta Kas 6000 Years End? Oli 6000 aasta lubatud aeg inimestele valitsema järgneb sõnasõnaline tuhande aasta Kristuse valitsemist Maal õpetanud varajased kristlased? Mis aastal võib kuus tuhat aastat inimese reegel lõpeb? When will Jesus return? 2018 või 2019?
Anglo - Ameerika Prophecy ja Iisraeli kadunud suguharu Kas ameeriklased, kanadalased, Briti, Šoti, Walesi, austraallased, Anglo-Lõuna-aafriklased ja uusmeremaalased järeltulijad Joseph? Kus on kaotanud kümme Iisraeli suguharu? Kes on kaotanud Iisraeli suguharu? Mis juhtub juudid Iisraelis? Kas Jumal karistada USA, Kanada, Suurbritannia ja teised Anglo rahvaid? Why might God allow them to be punished first?
Kas Anglo-Nations jagatakse ja on inimesi Taken orjadeks? Kas maadel Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa jagada? Mis Piibli ettekuulutus õpetada? Kas mittepiibellike ettekuulutusi, mis toetavad seda ideed? Kes jagavad need maad? Kes lõpuks koos maa ja inimesed?
Ettekuulutusi Barack Obama? Kaheksa põhjust, miks Barack Obama on ilmutuslik ja kaheksa põhjust, miks Barack Obama ei Antikristus. See artikkel sisaldab palju Piibli ja mittepiibellike ettekuulutusi, üle kogu maailma, et tundub, et arutada Barack Obama. Kas Nostradamus ennustada Barack Obama tegeleb Antikristus? Võib Barack Obama panema kuningad Põhja-ja Lõuna-vähemalt üks šiiitide ettekuulutus näitab? See on pikim ja kõige täiuslikum artikkel sellel lehel Barack Obama ettekuulutusi. Loe seda ja otsusta ise, kui president Obama tundub olevat täidab erinevate ettekuulutusi.
Barack Obama, Prophecy, and the Destruction of the United States Some claim that Barack Obama is the prophesied “son of Kenya”, based up an early 20th century writing.
Canada in Prophecy: What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada? There are prophecies that suggest involvement with Canada. And many are not positive about its future.
Kes on kuningas West? Miks ei lõpuaja King of the West Piibli ettekuulutuse? Kas USA King of the West? If so, what does that really mean for the USA and its Anglo allies.
Kas Tony Blair Apocalyptic? endine peaminister Suurbritannia teisendatakse katoliiklus varsti pärast lahkumist oma ametist ja on olnud aktiivne Euroopa asjades. What role might he play?

Syria Getting More Desperate and Violent

Sunday, January 29th, 2012

Süüria president Bashar al-Assadi (Allikas: Agência Brasil, Wikipedia)
بشار الأسد

COGwriter

Today's news has the following:

Fox News - ‎29 January 2012
BEIRUT – The Syrian military launched an offensive to regain control of suburbs on the eastern edge of Damascus Sunday, storming neighborhoods and clashing with groups of army defectors in fierce fighting that sent residents fleeing.. .

The ten-month uprising against Assad, which began with largely peaceful demonstrations, has become increasingly militarized recently as more frustrated protesters and army defectors have taken up arms against the regime.

And FWIW, perhaps I should mention that technically, Syria is still at war with Israel as it never did sign a peace deal with Israel. So an actual war involving Syria and Israel is quite feasible. If so, Israel may hit back so hard that it might eliminate Damascus as Isaiah 17:1 says will happen.

Much is going on in the Middle East.

As Jesus said in Mark 13:37, we all should watch.

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

Araabia maailmas Piibli ajalugu ja Prophecy Piibel räägib päritolu araabia maailmas ja arutab Lähis-Ida ettekuulutus. Mis on ees Lähis-Idas ja need, kes järgivad islami? What does Islam teach about the Imam Mahdi?
Is There A Future King of the South? Some no longer believe there needs to be. Might Egypt, Islam, Iran, Arabs, or Ethiopia be involved? Is he the Imam Mahdi? Mida ütleb Piibel?

Scientific Doomsday and Bible Prophecy

Saturday, January 28th, 2012

“Orthodox” 16th Century Representation of the “Apocalypse”
COGwriter

A reader send a link to the following today:
Scientific Doomsday: Ways the World Could Actually End
.
So, let's look at several that the article listed–they will be in bold italic type with my comments below them.
.
Asteroid Accident/Comet Collision
.
The Bible indicates that an asteroid or comet (more likely a comet from the Wormwood description in Revelation) will hit the earth and cause major damage–but not enough so the world would actually end (for details see NASA Indirectly Confirms Wormwood Prophecy ).
.
Killer Contagion
.
Jesus spoke of pestilences as part of the “beginning of sorrows” (Matthew 24:1-8). The Book of Revelation also discusses the fourth horseman of death, which likely includes pestilences (for details see Fourth Horseman of the Apocalypse ). But this will not end the world.
.
Solar Slaughter
.
I have written about this many times and consider solar flares a likely way to fulfill Revelation 16:8-9, but there are other risks. (see also NASA Says Peak Solar Flare to be After 2012) . An item in tonight's news is also of interest:
The State Column - ‎29 January 2012
A string of massive solar storms have unleashed their fury on the Earth in the last 48 hours, just the first set of strong solar storms expected to hit our planet in the coming months.

NASA scientists report that the most solar flare — the strongest one to date this year — erupted Friday from the same active region of the sun that triggered a raging solar tempest earlier this week

NASA's Goddard Space Weather Center said the latest coronal mass ejection (CME) was moving at almost 1,553 miles per second, warning that it could cause a number of disruptions.

Solar flare-ups and other factors affecting electricity can and will cause problems, but not the end of the world.
While we are getting closer, the end is NOT yet and none of those items will actually end the earth. We seem to be in the time warned of by Jesus as the beginning of sorrows.
.
World events, however, are aligning with properly understood biblical prophecy. It is interesting that some scientists are agreeing that events consistent with end time biblical prophecy can have serious consequences.

Mõned artiklid seotud huvi võib hõlmata järgmist:

Can the Great Tribulation Begin in 2012, 2013, or 2014? Can the Great Tribulation begin today? What happens before in the “beginning of sorrows”? What happens in the Great Tribulation and the Day of the Lord? Kui on varem, et suur viletsus võib hakata? Mis on Issanda päev?
Fourth Horseman of the Apocalypse What is the pale horse of death and pestilences? What will it bring and when?
Lõpp maiade kalendri 2012-Might 2012 midagi tähendama? Kas maiade kalender prognoosid muutus aastal 2012? Changes were centuries ago predicted by the Hopi Native Americans. Do Mayan/Hindu/Hopi/Buddhist/New Age/Nostradamus prophecies have any value here? Miks võiks saatan on inspireerinud seda kuupäeva? Kas Dresden Codex näidata hävitamine maa üleujutus? Kas suur viletsus alustada enne 2012? How might Barack Obama be involved in 2012?
2012 and the Rise of the Secret Sect This is a link related to a book by Bob Thiel (COGwriter). See link on ka YouTube'i videod. This book documents and explains hundreds of prophecies. And since it was published, world events have aligned with at least 20 predictions in the book and many more will to come to pass. Those who purchase the book at the www.thesecretsect.com website receive a lengthy bonus report documenting world events that aligned with the book.
2012 and the Rise of the Secret Sect (English Kindle edition). This is the 2nd edition of the book, released in January 2012, and includes a summary of the 20 predictions that world events have aligned with since the book originally came out in September 2009.
2012 y el surgimiento de la secta secretâ 2012 LIBRO del Dr Thiel en Español.
2012 und das Auftreten der geheimen Sekte (German Edition) 2012 Buch von Dr Thiel Deutscher Sprache. 2.012 und das Auftreten der geheimen Sekte (saksa Kindle Edition)
2012 eo Surgimento da Seita secretâ (Portuguese Edition) 2012 livro do Dr Thiel em português. Este livro documenta e explica centenas de profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.
2012 eo Surgimento da Seita Secreta (Brazilian Portuguese Edition) 2012 livro do Dr. Thiel. Edição em Português do Brasil. Este livro documenta e explica centenas de profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.

Apostle Paul Popularity

Saturday, January 28th, 2012

COGwriter

So far this month, one of the top ten most popular article at the COGwriter.com website is about the Apostle Paul. Here is how it is listed on the www.cogwriter.com home page:

The Apostle Paul He was a later apostle, but also an early Christian leader.

This particular article has not ever been particularly popular in the past, but thousands have viewed it this month.

Contrary to the assertions of many, Paul was not one who did away with biblical practices such as the Sabbath, Ten Commandments, and the Holy Days.

Actually, near the end of his life he declared:

7 Seepärast puhastab välja vana juuretist, et te oleksite uus taigen, sest sa tõesti ei hapnemata. Sest tõepoolest Kristus, meie paasa, ohverdati meie eest. 8 Therefore let us keep the feast, not with old leaven, nor with the leaven of malice and wickedness, but with the unleavened bread of sincerity and truth (1 Corinthians 5:7-8).

He kept the Feast of Unleavened Bread in Philippi:

Paul…But we sailed away from Philippi after the Days of Unleavened Bread (Acts 20:1,6).

He kept Pentecost :

8 But I will tarry in Ephesus until Pentecost (1 Corinthians 16:8).

16 For Paul had decided to sail past Ephesus, so that he would not have to spend time in Asia; for he was hurrying to be at Jerusalem, if possible, on the Day of Pentecost (Acts 20:16).

He also apparently kept the Day of Atonement (known as the Fast):

9 Now when much time had been spent, and sailing was now dangerous because the Fast was already over, Paul advised them (Acts 27:9).

He wrote that he needed to keep the feast (meaning the Feast of Tabernacles ):

“I must by all means keep this coming feast in Jerusalem; but I will return again to you, God willing” (Acts 18:21).

Hence, Paul kept (after his conversion to Christianity), what are now commonly called the Jewish Holy Days. So, of course, did Jesus.

Furthermore, notice something from an old 2nd/3rd document (that was probably altered in the 4th century), titled The Life of Polycarp , specifically mentions the Passover , the Days of Unleavened Bread , and Pentecost . Notice that it shows that the Apostle Paul endorsed keeping them:

In the days of unleavened bread Paul , coming down from Galatia, arrived in Asia, considering the repose among the faithful in Smyrna to be a great refreshment in Christ Jesus after his severe toil, and intending afterwards to depart to Jerusalem. So in Smyrna he went to visit Strataeas, who had been his hearer in Pamphylia, being a son of Eunice the daughter of Lois. These are they of whom he makes mention when writing to Timothy, saying; Of the unfeigned faith that is in thee, which dwelt first in thy grandmother Lois and in thy mother Eunice; whence we find that Strataeas was a brother of Timothy. Paul then, entering his house and gathering together the faithful there, speaks to them concerning the Passover and the Pentecost, reminding them of the New Covenant of the offering of bread and the cup; how that they ought most assuredly to celebrate it during the days of unleavened bread, but to hold fast the new mystery of the Passion and Resurrection. For here the Apostle plainly teaches that we ought neither to keep it outside the season of unleavened bread, as the heretics do, especially the Phrygians…but named the days of unleavened bread, the Passover, and the Pentecost, thus ratifying the Gospel (Pionius. Life of Polycarp, Chapter 2. Translated by JB Lightfoot, The Apostolic Fathers, vol. 3.2, 1889, pp.488-506).

Thus, the “apostle to the Gentiles” (Romans 11:13), taught Gentile Christians in Asia Minor to keep the Holy Days. Days many now consider to be Jewish and not Christian–but apparently Paul considered them important for all Christians to keep (see also 1 Corinthians 5:7-8 where he told the Gentiles in Corinth to keep them as well).

Paul also wrote:

Imitate me, just as I also imitate Christ (1 Corinthians 11:1).

Jesus kept the Sabbath , Ten Commandments , and the Feasts . Do you follow the practices of Jesus and Paul?

Mõned tooted võivad olla seotud huvide hulka võivad kuuluda:

The Apostle Paul He was a later apostle, but also an early Christian leader.
Who Were the Paulicians? Were any Paulicians faithful Christians? What happened to them? Why might they have developed the papal-antichrist theory?
Joyce's Photos of Ancient Athens In the Book of Acts, Paul made his famous “Men of Athens” speech. Paul is believed to have visited Athens during his second missionary journey (which was with Silas) around 49-52 AD
What Did Paul Actually Teach About the Ten Commandments? Many say Paul taught against the ten commandments. Is this true? This article quotes Paul with his words in green.
What Did Jesus Teach About the Ten Commandments? This article quotes what Jesus actually said about them (His words are in red).
Were the Ten Commandments Nailed to the Cross? Some have said so. This article provides some biblical quotes to answer this important question.
On kümme käsku endiselt jõus? See artikkel tsiteerib kümme käsku ja ühendab mõned varasemad artiklid ühte artikli kohta kümme käsku. The commandments are shown at Mount Sinai, before Mount Sinai, in the teachings of Jesus, after the crucifixion, and in the teachings of Paul. It addresses the most common “traditions of men” regarding them as well.
Kümme käsku Peegeldus Love, purustades neid on Evil Mõned arvavad, et kümme käsku on koorem. Is that what Jesus, Paul, Peter, James, and John taught?
Paul in Damascus This is a Lego-animation.
Ajalugu varase kristluse Kas olete teadlik, et see, mida enamik inimesi usub, ei ole see tõesti juhtus tõeline kristlik kirik? Do you know where the early church was based? Kas sa tead, millised olid õpetused algkoguduse? Kas teie usk tegelikult põhineb tõde või kompromiss?