2012 Ocak Arşiv

Bir Hıristiyan Oy Should?

Salı Ocak 31, 2012

COGwriter

Cumhuriyetçi partinin dört adam hala biraz ABD Başkanı Obama görevden ve işini almak için onların arayışı içinde duruyor.

İki vardır Katolikler , bir Mormon ve bir Baptist (aynı zamanda Hıristiyan inancını iddia) oldukça dinsiz Demokrat Barack Obama'ya karşı çalıştırmak için Cumhuriyetçi aday için çalışan.

Gerçek Hıristiyanlar oy mıdır?

Demokrasi Hıristiyanlar için İncil'de yaptırım olması ise, en kesinlikle İncil'de yaptırım olacaktır. Yunan ve Roma demokratik uygulamalar yaygın sonra biliniyordu. Demokrasi bir Amerikan icadı değildir (ne bir hükümet cumhuriyet şeklidir).

Yeni Ahit'te İsa'nın atanması havarilerin okudum. Pavlus Tanrı ilk Mesih'in bedenini (: 11,12 Efesliler 4) edifying vb elçiler, peygamberler ikincil, atar yazıyor.

Yahuda (İsa ve onun intihar onun ihanetinden sonra) değiştirilmesi gerektiğinde, elçiler bir seçim yoktu, onlar Tanrı'nın iradesini arayan İncil örneğini takip:

Sen, Ey bu iki Sen seçen tüm kalpleri, gösteri biliyorum Rab, ... Ve onların kura. (: 24,26 Elçilerin İşleri 1).

Elçiler bir kişinin kalbine görmek için nitelikli olduğunu karar vermedi dikkat edin.

Bazı demokrasinin çeşitli biçimleri de Elçilerin İşleri kitabında bazı kutsal bunu ima inanıyorum çünkü artık kabul edilebilir olduğunu yazdım. Birincil ayetler Elçilerin 15. In hikaye gibi görünen havarilerin ve yaşlıların çoğu 15 sünnet ve Gentile inananları tartışmak üzere bir araya geldiler Elçilerin. Danışmanların bir sayıda konuyu görüşmek üzere kullanılmıştır. Bazı avukatı kullanarak demokrasinin göstergesidir olduğunu hissediyorum. Ancak, danışmanlar çok sayıda kullanılmış olması hükümetin Tanrı'nın şeklini değiştirmez. Eski Ahit'te sadece Tanrı her zaman bu uygulama (İl 11:14) teşvik etmiştir değil okumak, biz de Tanrı'nın kendisi (; 18-21 II Kron 18) o meşgul olduğunu okudum; Böylece Kilise liderlik bazıları bu uygulamayı takip gerçeği sadece Tevrat'tan Allah'ın hükümet uygulamaları devam edilmesi olduğunu göstermektedir.

O başka Elçilerin İşleri kitabında belirtilen bir şey ilginçtir,

"Ve şimdi ben uzakta bu erkeklerden tutmak ve yalnız onlara izin, size diyorum; Bu planı veya bu iş erkek ise için, hiçbir şey gelecek; Tanrı'nın ama eğer, bunu-diye devirmek değil hatta Tanrı'ya karşı savaşmaya bulunabilir "(Elçilerin İşleri 5: 38-39)

Dünyevi seçimlerde oy T hortum görünüşte bildikleri hiçbir insan bir yol olduğunu onlar Tanrı'nın planının yönlerini biliyorum inanıyorum. Ancak, Tanrı Samuel İsrail sonraki kral olmalı kim biliyordu düşündüm Samuel, açıkça denilen ve Tanrı tarafından atanan birine ne dedi bakmak

Onlar geldiğinde Yani o Eliab baktı ve "Şüphesiz RAB en meshetti O'nun önünde olduğunu.", Dedi Ama RAB Samuel dedi, "onun görünümünü veya onun boy yükseklikte bakmayın, çünkü ben o, oldu Onu reddetti. Adam gördüğü RAB görmüyor için; (: 6-7 1 Sam 16) "adam dış görünüş bakar, ama RAB yüreğe bakar.

Bu kimin birçok Yeni Ahit yaptırımlar demokrasi de Tanrı'nın geleceği (Tanrı'nın Krallığı) hükümeti iktidar bir demokrasi olmayacak inanıyorum inanıyorum gerçekleştirmek için de ilginç.

İsa onun krallığının İsrail'in on iki kabilesi üzerinde yöneticiler olacak elçiler (Luka 22:30) anlattı. İsa demokrasinin herhangi bir biçimde kendi konumlarını (; 6:70 Yuhanna 15:16) alamadım, müritleri seçti. Tanrı değil, adam, (Yeremya 30: 9) başlangıçta İsrail kral olmak için Davut'u seçti (13:22 Elçilerin) ve aynı zamanda önde dünyadaki tüm İsrail kral olmak için onu seçti.

Bu arada, İsa Tanrı Baba Tanrı'nın krallığının otoritenin belirli pozisyonları (Mat 20:23) sahip olacak olan saklıdır söyledi. krallık ödülleri İsa'nın vermek için (Rev 22:12) olacaktır; İnsanlar kendileri için almak için onlar olmayacaktır.

Demokrasi O'nun krallığının hükümet Tanrı'nın biçimi olmayacaktır.

Neden?

Oy birçok sorunlardan biri hiçbir insan Tanrı yaptığı yol düşünüyor olmasıdır.

'Benim düşüncelerim sizin düşünceleriniz değil, Ne senin yolları My yolları için' RAB diyor (55 mi: 8).

İsa yeryüzünde iken o (: 14-15 Markos 1) Tanrı'nın krallığının müjdesini ilan ve tövbe insanlara anlattı. O toprak (: 13-14 Luka 12) üzerinde iken İsa bile en temel devlet kararlarını katılmayı reddetti.

İsa biz vergileri (Mat 22: 17-21) ödemek olduğunu öğretti rağmen, O da (Yuhanna 18:36) Onun krallığı bu dünyanın olmadığını öğretti. İsa dünyaya gidin ve herkese (: 19,20 Mat 28) müjdeyi vaaz Onun müritleri öğretti. İsa müritleri dünyada olmak vardı, ama (Yuhanna 17:16) o değil dedi.

Elçi Petrus bunu açıkça anlaşılmaktadır. O Tanrı'nın halkının bir parçası olmak (: 9 I Pet 2) kutsal bir milletin bir parçası haline yazdı. Elçi Pavlus bu mevcut dünya kötü olduğunu yazdı (Gal 1: 4). İncil dünyanın sistemleri ve hükümetlerin parçası olmanın sonuçları konusunda uyardı ve bunun dışında gelmek ve (Rev 18: 2-5) ayrı olmamızı söyler.

İncil Son Gün olur ne öğretir bak ve bu konuda ne Hıristiyan yapmak,

Erkek ebeveynler, nankör, kutsallıktan ve sevgisiz, acımasız, slanderers itaatsiz, gururlu blasphemers kendilerini severler, para düşkünü, palavracılar, olacak için, kendini kontrol olmadan: Ama son günlerde tehlikeli zamanlar gelecek ki, bunu biliyorum iyi, hainler, zevk yerine Tanrı sevenler dikbaşlı, kibirli, aşıkların, dindarlık bir formu olan, ancak gücünü inkar acımasız, aşağılayanlar. Ve bu insanlar yüz çevirirlerse dan! (2 Tim 3: 1-5).

Tanrı'nın sözünü çözüm olarak oylamaya teşvik unutmayın.

Pavlus Hıristiyanlar İsa (II Kor 05:20) için elçileri olmak olduğunu söyledi. Büyükelçiler, genellikle hangi bazı inançları açıkça düşman, yabancı ülkelerde yaşıyor. Diğer toplumlarda yaşayan rağmen Elçileri, içinde yaşadıkları toplumların siyaset kendilerini dahil değildir. (Yuhanna 18:36 Orada Tanrı'nın insanlar bu dünya hükümetleri ele geçirmek için bir zaman, ama henüz değil Dan 7: 17-18). İsa'ya (Ben Thes 04:16, Rev 11:15) ikinci gelişinden sonra olacak.

Hıristiyanlar için, Peter yazdı,

Ama seçilmiş insanlar, bir kraliyet rahiplik, kutsal ulus, onun harika karanlıklardan aydınlığa seni çağırdı ona övgü beyan edebilir ki, Allah'a ait bir halktır. Eğer bir insan değildi, ama bir kez şimdi Tanrı'nın insanlar; kez merhamet almamış, ama şimdi merhamet aldık. Sevgili arkadaşlar, ben savaş ruhunun karşı günah arzuları, imtina etmek, dünyada yabancılar ve yabancılarla gibi, seni çağırıyorum. Onlar yanlış yapıyor suçluyorum olsa, bunlar iyi işler görmek ve bizi ziyaret gününde Tanrı'yı ​​yüceltmek olabilir, putperestler arasında böyle iyi bir hayat yaşamak. Kral olsun, yüce makam olarak, ya da yanlış yapanları cezalandırmak ve doğru yapanları övmek için onun tarafından gönderilen valilere için: erkeklerde tesis her makama Rab'bin uğruna kendinizi gönderin. (: 9-15 1 Petrus 2) bunun için Tanrı'nın iradesi iyi yaparak size aptalca erkeklerin cahil konuşma susturmak gerektiğidir.

Yabancılar, elbette, oy yok.

Şimdi İncil (hâlâ Saul ve dolayısıyla dönüştürülmemiş iken) Havari Paul tarafından belirli bir oy söz yok. Daha sonra bu konuda ne dedi dikkat edin:

Nitekim, ben kendimi Nasıralı İsa adına karşı çok şeyler yapmak gerektiğini düşündüm. Bu benim de Kudüs'te yaptığı ve aziz birçok Ben başkâhinlerden alınan yetkiye sahip, cezaevinde sus; Onlar idam edildiğinde ve ben onlara karşı benim oylarını (: 9-10 26 Elçilerin İşleri).

Yukarıdaki tüm oylama battaniye kınama kendisi değil ise ve bu kelime "oy" veya "oylama" İncil'de sadece zaman. Ve hatta dini gayretli / muhafazakar bireyler her zaman doğru oy vermeyenler ve Nasıralı İsa adına karşı birçok şey yapabilirsiniz olduğunu göstermektedir.

Ben İncil yaptırımlar Hıristiyanlar cinsel seçimlerde oy inanmıyorum. Ne de ABD veya diğer Anglo-soyundan ülkelerinde seçimlere yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri bu uluslar gerektiğini tövbe türüne neden olacağını inanıyorum.

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Should bir Hıristiyan Oy? Bu makalede, bu konuda İncil mantığı bazı verir. İsa cumhurbaşkanı / başbakan için oy vereceğini? İncil'de oy mı? Bu Hıristiyanlar anlamak gerekir bir konudur.
Polikarp, Herbert W. Armstrong, ve Kilise hükümetine Roderick C. Meredith erken kilise yönetişim biçimi nedir var mı? Bu hiyerarşik miydi? Yönetişim hangi form, bir Philadelphia kalıntısı içinde olması beklenebilir? İnsanlar / veya komite formları, tek diktatörlükleri, ya Philadelphia dönemi kendisinin sahip olduğu aynı tür ve karar?
Erken Kilise Millenarianism Teach mi? (bazen chiliasm denir) milenyum erken Hıristiyanlar tarafından öğretilen oldu? Kim kınadı. İsa anlamıyla yeryüzünde 1000 yıl hüküm sürecek? Yakın bu sefer mi?
Anglo - Amerika'da Kehanet & İsrail'in Kayıp Kabileler Amerikalılar, Kanadalılar, İngiliz, İskoç, Galli, Avustralyalılar, Anglo-Güney Afrikalılar, ve Yeni Zelandalılar Yusuf'un soyundan mı? Nerede İsrail'in kayıp on-kabileler vardır? İsrail kayıp kabileler kimlerdir? İsrail'de Yahudilerin ne olacak? Tanrı ABD, Kanada, Birleşik Krallık ve diğer Anglo ulusları cezalandırmak mı? Neden Tanrı onları ilk cezalandırılacak izin verebilir?
? Anglo-Milletler Bölünmüş olacak ve insanlar Köleler olarak çektiğiniz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda toprakları bölünmüş olacak? İncil kehanet ne öğretiyor? Bu fikri destekleyen olmayan İncil kehanetleri var mı? Kim bu toprakları bölmek olacak? Toprakları ve insanlar kim sona erecek?
Barack Obama Kehanetleri? Barack Obama, kıyamet neden Sekiz nedenleri ve Barack Obama Deccal değil neden sekiz nedenleri. Bu makalede, Barack Obama tartışmak gibi dünya çapında birçok İncil ve olmayan İncil kehanetleri, içerir. Nostradamus Deccal ile ilgili Barack Obama tahmin mi? Olabilir Barack Obama, en az bir Şii kehanet anlaşılacağı gibi Kuzey ve Güney kralları için sahne? Bu Barack Obama kehanetleri bu sayfada uzun ve en komple makale. Okuyun ve Başkan Obama, çeşitli kehanetleri yerine görünüyor eğer kendiniz karar verin.
Barack Obama Kehanet, ve Amerika Birleşik Devletleri Destruction Barack Obama kehanette "Kenya oğlu" olan bazı iddia, erken 20. yüzyıl yazma kadar dayanır.
Kehanet Kanada: İncil Kehanet, Katolik Kehanet ve diğer Tahminler Kanada Geleceği Hakkında Ne öner mu? Kanada ile katılımı önermek kehanetler vardır. Ve birçok geleceği hakkında olumlu değildir.
Batı'nın Kralı kimdir? Neden hiç Bitiş zamanı İncil Kehanet Batı'nın Kralı var? Amerika Birleşik Devletleri West King mi? Eğer öyleyse, gerçekten ABD ve onun müttefikleri, Anglo için ne anlama geliyor.
Tony Blair Kıyamet? Mi Birleşik Krallık eski Başbakanı kısa bir süre makamında ayrıldıktan sonra Katolikliği ve Avrupa işlerinden aktif olmuştur. O nasıl bir rol oynayabilir?

Batı vs Doğu: İran ve Suriye Rusya, Çin, Hindistan ve Opposing Yaptırımlar

Salı Ocak 31, 2012

COGwriter

Rusya, Çin, Hindistan ve AB ve ABD, İran ve Suriye için istediği yaptırım türü ile işbirliği değil:

Ortadoğu Küresel "büyük güç politikaları" döner

Tarafından Peter Apps , Politik Risk Muhabir

LONDRA | Sal Oca 31, 2012 7:28 EST

(Reuters) - Rusya Suriye'de dış müdahaleye vazgeçirmek için savaş gemileri gönderiyor, ve ile Çin Batı ile İran'ın çatışma içine daha derin çizilmiş, "büyük güç" siyaset hızla Orta Doğu'ya dönüyor ... Hem "herhangi önlemek için açık bir niyeti işaret var rejim değişikliği "müdahale Suriye ; ama Tarsus Suriye'nin liman onun amiral gemisi uçak gemisi ve eskort Rusya'nın dağıtım Bu ay ... kum olağan hat daha starker çekti "Batı tasma, Pekin sessizce bolluk faydalanmaktadır sıkılaştırır Her zaman," Thomas Barnett, diyor ABD Deniz Kuvvetleri eski stratejist ...

Washington Post 31 Ocak 2012-MUMBAI, Hindistan - Hindistan onun nükleer programı konusunda Tahran'a baskı için tasarlanmış sert yeni ABD ve Avrupa yaptırımlara rağmen, geri İran'dan petrol ithalatına kesmeyecek söyleyerek Çin'i katıldı.
Steve Gutterman tarafından | MOSKOVA (AA) - ​​Üst düzey bir Rus diplomat Batı-Arap taslak BM Güvenlik Konseyi ... Rusya ve benimsenmesi için itme Salı söyledi Çin , Ekim ayında Suriye konusunda Avrupa hazırlanan önergeyi veto.

Suriyeli muhalifler: Rusya, İran, Suriye, gelecekteki ilişkileri riske

Ynetnews - 31 Ocak 2012

Suriye Muhalefeti üyesi Fahed Al-Masri çabaları Rusya ve İran Suriye ile ülkelerin gelecekteki ilişkilerinde yansıyacak Cumhurbaşkanı Esad'ın rejimini kurtarmak için yapıyoruz Lübnan radyo istasyonu söyledi. "Rusya, Orta Doğu'da son dayanak kaybedersiniz ve Suriye'de, "diye Moskova Suriye'ye uluslararası toplumun tutumuna karşı devam ederse sözlerine ekledi ...

Yani Doğu üç coğrafi büyük güçler Batı'ya tezat standlar alıyor. İncil sonuçta bir görünüşte Rus-liderliğindeki Avrasya konfederasyonu (o zaman Kuzey Avrupa King tarafından idare edilecek) Batı kalan güç alacağını gösterir. Çin ve Hindistan ve Rusya liderliğindeki konfederasyon desteklemek için kehanette gibi görünüyor.

Ama bu İsa Mesih'in dönüşü daha sonra, hemen önce olacak (Vahiy 09:16; 16: 12-16).

Şu anda Doğu en azından diplomatik anlamda, kaybetmek olasıdır tehlikeli bir oyun oynuyor.

Ne olursa olsun kendi ekonomik çıkarları ne, Rusya ne de Hindistan ne bir İslam güç yükselmeye istiyorum. Ve Batılı yaptırımlar meydan okuyarak, belki bu uluslar İran ve Suriye, Arap ülkeleri geri kalanı, Türk ulusları, Pakistan, Afganistan, Endonezya ve İslami dünyayı bölen bu bölünme yükselen bir İslam dünyası gücünü engel olacak inanıyorum .

Onlar inanıyorum, onlar hata vardır.

Bir İslam gücü ( Güney Kralı görünüşte bir Arap gücü tarafından yönetilen, İncil'deki kehanet), yükselecek. O olduğu gibi, Rusya'nın Arap dünyasını yabancılaştırmak olacak Suriye'yi destekleyerek (Arap Ligi Suriye konusunda Batı'ya geri eğiliminde olan ve İran belli bir hayranı değil). O ve İran'ın en azından bir dereceye kadar, nötralize edilebilir Suriye devam edecektir.

Üç Doğu güçler özü yaptıklarının genelinde nelerdir Rusya, Çin, Hindistan veya ziyade Avrupalılar ile işbirliği daha iyi olduğunu, Arap dünyasını anlatıyor. Ve Arap ve Avrupa dünyalar arasındaki işbirliği şey geçici (;: 3-8 Mezmur 83 Daniel 11:27) yapılacaktır olduğunu.

Çin, kendisi, yağ gibi kaynaklar ilgi ve Batı yaptırımlar, örneğin, sağlayabilir fırsatları satın yararlanmak için seviyor. Ancak Çin aslında İran petrolü ihtiyacı daha Batı'nın piyasaları ihtiyacı var. Aynı Hindistan temelde doğrudur.

İran ve Suriye gerçekten onlar Persler / İranlılarla bir gelecekte ittifak olacak ne (gerçi olursa olsun onları geri edeceğini Rusya, Çin, Hindistan ve çok önemli değil, ama bundan sonra bir süre için Mesih'in bin yıllık saltanatı ve 1-9): Hezekiel 38 tartışılmaktadır.

Bu üç Doğu güçlerin duruş rağmen Yani, gerçeklik Batı şimdi oluyor ne Ortadoğu'da en nüfuz sahibi olacaktır.

Görünüşte Daniel 11:40 gelişi Arap lideri destekleyecektir: İran (1 bakınız İşaya 17) Suriye'de hayatta ne olursa olsun Güney Kralı lideri ve olmayacaktır. Rusya, Çin, Hindistan ve bu İncil kehanet anladım Eğer daha onların mevcut standı belki İran ve Suriye açısından modifiye edilmesi gerektiğini fark ediyorum.

Daha fazla öğrenmeye ilgi duyanlar aşağıdaki makaleleri incelemek isteyebilirsiniz:

Rusya: Onun Origins ve peygamberlikte Gelecek kehanet Rusya. Ruslar nereden geliyor? Ne Ukrayna'da olanlar hakkında? Ne Rusya ve müttefikleri için kehanette mı? Onlar sonunda Beast desteklenen Avrupalılar ne yapacak?
Rusya Kuzey? King mi öyle Bazı iddia. Ama İncil ne öğretiyor?
Hindistan, onun İncil Geçmiş ve Gelecek:? Herhangi Tanık İncil Hint mirasın bu kökenlerini tartışıyor ve (Bangladeş, Pakistan, Sri Lanka ve olanlar dahil) onlara tanığın bazı anlatılır.
Çin, onun İncil Geçmiş ve Gelecek, Bölüm 1: Genesis ve Çince karakterler Çin halkı nereden geldi? Bu makalede, Çin halkları kadar Babil Kulesi sonra dağılma kadar Tekvin Kitabı'nda çeşitli hesaplar hakkında bilinen olması gerektiğini gösteren bilgi sağlar.
Çin, onun İncil Geçmiş ve Gelecek, Bölüm 2: Sabbath ve Çin'de Tanrı'nın Tanık Bazı Hıristiyanlığın ilk Çin'e geldi zaman? Ve onlar yedinci gün Şabat Günü gözlenen erken kanıt var mı?
Kehanet Asya Asya Ahead nedir? "Doğu Kings" kimlerdir? Neredeyse bütün Çin, Ruslar, Hintliler, ve Asya başkalarına ne olacak? Kehanetine Çin, nerede? Kim Armageddon ilgili 200.000.000 adam ordusu var?
Kuzey Kralı kimdir? bir tane var mı? İncil ve Katolik kehanetleri aynı lider işaret musunuz? O takip edilmelidir? Kim Daniel 11 tartışılan Kuzey Kralı olacak? Bir nükleer saldırı, Amerika Birleşik Devletleri, Büyük Britanya, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda İngilizce konuşan halklara ne kehanette mi? Ne zaman Daniel 12 1335 gün, 1290 gün ve 1260 gün (zaman, zaman, ve yarım saat) başlayabilirim? Ne zaman İncil ekonomik çöküş Amerika Birleşik Devletleri etkileyeceğini gösteriyor?
Güney Geleceğin Kralı Var mı? Bazıları artık olması gerekir inanıyorum. Mısır, İslam, İran, Araplar, ya da Etiyopya dahil olabilir? Bu Kral Mehdi denilebilir? Kutsal Kitap ne diyor?
İncil, Tarih ve Kehanet Arap ve İslam Dünyası İncil Arap dünyasının kökenlerini tartışıyor ve kehanet Ortadoğu'yu tartışıyor. İslam'ı takip edenler Ne Ortadoğu için önde ve? Ne İmam Mehdi hakkında? Ne Türkiye, İran için önümüzde duran, ve diğer non-Arapça Müslümanlar?

Avrupa Closer Maliye Birliği Anlaştı

Pazartesi, Ocak 30, 2012

Babil Poster Avrupa Birliği Kulesi

COGwriter

Avrupalılar biraz daha yakın mali birlik için başka bir anlaşma var:

30 Ocak 20122

STEPHEN Fidler, LAURENCE NORMAN VE MATINA STEVIS TARAFINDAN

25 Avrupa Birliği hükümetlerinin BRÜKSEL-Liderler bazı yakın mali birliğe gitmek için tarihi bir paktın olarak fatura ne Pazartesi gece kabul etti ve euro için kalıcı bir kurtarma fonu ayrıntıları kapatılıp imzalanan bölge henüz Yunanistan'ın başgösteren borçlarının yeniden yapılandırılması üzerinde bir gölge attı Zirve. http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204740904577192253105056954.html

Tarafından Julien Toyer ve Paul Taylor

BRÜKSEL | Mon 30 Ocak 2012

(Reuters) - 25 27 üzerinden AB ülkeleri sıkı bütçe disiplini için bir Alman-ilham pakta kabul etmesiyle Başbakanı Angela Merkel de kemer sıkma küllerinden büyümesini alevlendirmek için mücadele bile, Pazartesi günü Avrupa'da onun siyasi üstünlük pekiştirdi.

Sadece İngiltere ve Çek Cumhuriyeti Avrupa Birliği bütçe açığı sınırlarını ihlal ve ulusal hukuk denk bütçe kuralları enshrine olacak ülkelere yarı-otomatik yaptırım olacak Mart mali kompakt imzalamayı reddetti. http://www.reuters.com/ haber / 2012/01/30 / us-eu-zirve-idUSTRE80S0SR20120130

Bu son Avrupa Beast güç kadar yükselen ilgili İncil kehanetleri yerine getirilmesi için bir daha adımdır.

Bizler Tanrı'nın Yaşam Kilisesi uzun Birleşik Krallık Avrupa ortaya çıkacak nihai güç bir gerçek parçası olmayacağını öğretti. Çek Cumhuriyeti olanlar kesinlikle bu son gücünün bir parçası olacaktır.

İncil, Vahiy 17, Avrupalılar hala gelecekte yeniden zorunda olduğu açıktır:

Eğer testere 12 "on boynuz henüz hiçbir krallık almış on krallar vardır, ama bunlar canavar ile krallar gibi bir saat için yetki almak. 13 Bunlar bir zihin ve onlar canavara kendi gücü ve yetkiyi verecektir. (Vahiy 17: 12-13)

Bu olay doğru adımlar olarak biz devam ediyoruz Allah'ın Yaşam Kilisesi (oluşabilir, büyük sivil huzursuzluk, ya da kötü) uzun öğretti-ve var yol darbelere ve sorunlar olacaktır.

Tabii ki, İncil temelde güçlü ve zayıf bir arada olacak, ya olacak gibi son Avrupa Beast güç aslında son derece birleşik olmayacak açıktır İncil daha anlamıyla, demir ve kil devletler gibi:

41 kısmen çömlekçi kil ve kısmen demir, krallık bölünecektir ayak ve ayak parmakları, gördüm Oysa; Henüz demir gücü seramik kil ile karışık demir testere gibi, o olacaktır. 42 Ve ayak parmakları kısmen demir ve kısmen kil vardı, bu yüzden krallık kısmen güçlü ve kısmen kırılgan olacaktır olarak. Eğer seramik kil ile karışık demir gördüğümüz gibi 43, erkeklere tohum ile karıştırmak olacaktır; ancak demir kil ile karıştırın değil gibi, birbirine bağlı değildir. (Daniel 2: 41-43)

, Geçici dünyanın en baskın güç olması mukadder olan onun kırılganlık rağmen İncil kehanet, bir Avrupa gücü, göre, sonuçta güçlü olması İngiltere gibi ABD ve Anglo-müttefikleri (Anglo-soyundan ulusları fethetmek Daha sonra Daniel 11:39), ve kaleleri sonuna (Daniel 11:45) geliyor.

But before it is destroyed (Daniel 11:21-44), the final Beast power must come together and get to the place where it has major economic influence. Tonight's announcement is another sign that Europe intends to move in that direction (though it will likely have more problems before it is the final Beast power).

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Europa, Beast ve Vahiy nerede Avrupa'nın adını aldın? Avrupa Vahiy Kitabı ile ne ilgisi olabilir? Ne "Beast" hakkında? Babil Kulesi ve "Canavar" görüntüleri kullanarak gelecekteki Babil İncil kehanet parçası olarak rolünü endişe değil göstermektedir.
Kuzey Kralı kimdir? bir tane var mı? İncil ve Katolik kehanetleri aynı lider işaret musunuz? O takip edilmelidir? Kim Daniel 11 tartışılan Kuzey Kralı olacak? Is a nuclear attack prophesied to happen to the English-speaking peoples of the United States, Great Britain, Canada, Australia, and New Zealand ? Ne zaman Daniel 12 1335 gün, 1290 gün ve 1260 gün (zaman, zaman, ve yarım saat) başlayabilirim? What MUST happen BEFORE the Great Tribulation?
Alman Baron Karl-Theodor zu Guttenberg Kuzey Kralı? Hale gelebilir Alman Savunma Bakanı biri izlemek için mi? Katolik, Bizans, ve İncil kehanetleri ne öneriyorsunuz?
Anglo - Amerika'da Kehanet & İsrail'in Kayıp Kabileler mısınız Amerikalılar, Kanadalılar, İngiliz, İskoç, Galli, Avustralyalılar, Joseph Anglo (non-Hollandaca) Güney Afrikalılar, ve Yeni Zelandalılar soyundan? Nerede İsrail'in kayıp on-kabileler vardır? İsrail kayıp kabileler kimlerdir? İsrail'de Kudüs ve Yahudilere ne olacak? Tanrı ABD, Kanada, Birleşik Krallık ve diğer Anglo ulusları cezalandırmak mı? Neden Tanrı onları ilk cezalandırılacak izin verebilir?
? Anglo-Milletler Bölünmüş olacak ve insanlar Köleler olarak çektiğiniz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda toprakları bölünmüş olacak? Ne Kudüs hakkında? İncil kehanet ne öğretiyor? Bu fikri destekleyen olmayan İncil kehanetleri var mı? Kim bu toprakları bölmek olacak? Toprakları ve insanlar kim sona erecek?
Canada in Prophecy: What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada?
There are prophecies that suggest involvement with Canada. Ve birçok geleceği hakkında olumlu değildir.
Who is the King of the West?
Neden hiç Bitiş zamanı İncil Kehanet Batı'nın Kralı? Var Birleşik Devletleri West King mi?

Philippines Considering Closer Military Ties to USA Again

Monday, January 30th, 2012


Mount Apo in Mindanao, Philippines

COGwriter

The Philippines is considering getting into a closer military arrangement with the USA:

The Philippines Weighs an Increased US Military Presence
30 January 2012
The United States and the Philippines are discussing enhancing military ties partly in response to increasing Chinese assertiveness in the Asia-Pacific region. Because the biggest threats to the Philippines' security have long been internal, Manila has some of the weakest external defense capabilities in Southeast Asia.
However, Manila will balance attempts to increase these capabilities against a potential backlash from both China, a top trading partner with increasing economic influence, and from its own people, for whom increasing the US military presence remains a controversial issue.

Last summer, the President of the Philippines, indicated that he did not need to fear China (see Philippine's President Threatens China ).

While a deal with the USA may temporarily make carnal sense, in the long-run I believe that the Philippines will likely align with China, but we will see.

The Living Church of God has about 33 congregations in the Philippines .

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Adalar ve İncil Kehanet adaları için önde nedir? Filipinler için önde nedir? Adalar hakkında İncil peygamberlik ne yapar?
Kehanet Asya Asya Ahead nedir? "Doğu Kings" kimlerdir? Neredeyse bütün Çin, Ruslar, Hintliler, ve Asya başkalarına ne olacak? Kehanetine Çin, nerede? Kim Armageddon ilgili 200.000.000 adam ordusu var?
Anglo - Amerika'da Kehanet & İsrail'in Kayıp Kabileler mısınız Amerikalılar, Kanadalılar, İngiliz, İskoç, Galli, Avustralyalılar, Joseph Anglo (non-Hollandaca) Güney Afrikalılar, ve Yeni Zelandalılar soyundan? Nerede İsrail'in kayıp on-kabileler vardır? İsrail kayıp kabileler kimlerdir? İsrail'de Kudüs ve Yahudilere ne olacak? Tanrı ABD, Kanada, Birleşik Krallık ve diğer Anglo ulusları cezalandırmak mı? Neden Tanrı onları ilk cezalandırılacak izin verebilir?

Şiddet Spor, Şiddet Endings

Pazartesi, Ocak 30, 2012

COGwriter

Dün gece, CBS'in '60 Dakika bir bölüm yanı sıra ABD-Amerikan futbolunun en çok izlenen şiddet sporda katılımcılara yapılan Dr Sanjay Gupta ile ilgili hasar bütün bir CNN programı vardı.

Her iki program oyun oynarken meydana çünkü sarsılmaların ve diğer hit oluyor, çeşitli oyuncuların ölümleri kaplı. Beyin gibi faaliyetlerden zarar nasıl da kaplıydı. CNN parça ortalama lise futbolcu 650 alt-sarsıntı seviyesi her sezon vurur acı söyledi bir araştırmacı iddiasını kaplı. Bu meyve iyi değildi. Şiddet spor şiddet sonlara neden.

Antik Roma zamanında, şiddet spor da popüler oldu.

İsa'yı sözde olanların çoğu tarafından görüntülendi?

Öyle görünmüyor.

Tanrı'nın Kilisesi olanlardan birçok doğrudan referanslar var gibi yok iken, biz en azından İsa'nın öğretilerine ve erken Hıristiyanların uygulamaları biraz aşina olanların bazı yazılı kayıtlar var.

İşte gelen bir şeydir Antakya Theophilus belki yaklaşık 180 AD yazılı (muhtemelen Tanrı'nın Kilisesi parçası oldu):

Biz haline diye böyle şeyler öğretmek olanlar, tüm en saygısız muhtemelen kayıtsızca yaşayabilir ve yasadışı ilişki içinde karıştırılabilir, yoksa, bu nedenle, düşünün, gladyatör gösterileri tanık olarak biz çok yasak, özellikle, insan eti yemek törene ve cinayetlerin abettors. Ama ne bizim gözleri ve kulakları diye, diğer gözlük görebilirsiniz orada söylenen söylediklerinin katılan, kirlettiler olabilir. (Antakya Theophilus. Autolycus'un, Kitap III, Bölüm XV için Alexander Roberts & James Donaldson tarafından düzenlenmiştir Ante-İznik Babalar, Cilt 2. Marcus Dods, AM alınmıştır Çeviri.. Amerikan Edition 1885. Online Edition)

Yani, gerçek Hıristiyanlar ikinci yüzyılda çok popüler şiddet spor izlemek için olduğunu inanmıyordu.

Tatian, bir professing Hıristiyan savunucusu, 170 AD etrafında yazdı:

Ve bunlar için tanıkların kendi koltuk almak ve boksörler, ne de herhangi bir kimse imdada yetişmek arenaya aşağı geliyor ne olursa olsun hiçbir nedenle, tek mücadele buluşuyor. Bu sizin kredi kazandırmak gibi sergiler mı? O kim içinizden şefi onları korumak için ilgi çekici, kan lekeli katillerin bir lejyon toplar olduğunu; ve bu haydutlar ona göre ileri gönderdi, ve sen ve kısmen mücadele meşgul erkeklerin bunun, kısmen hakemi kötülük, yargıçlar olmak üzere gözlük de monte edilir. O kötü ve saygısız ve iğrenç işler bir seyirci olmaya mahkum değil çünkü cani sergiyi özlüyor o, üzüntü edilir (Tatian. Ante-İznik Babalar excerpted Yunanlılar, Bölüm XXIII. JE Ryland. Tatian en Adres Çeviri, Alexander Roberts & James Donaldson. Amerikan Edition K. Knight Online Edition 1885. Telif © 2004) tarafından düzenlenmiştir Cilt 2..

Atenagoras, bir professing Hıristiyan savunucusu, 170 AD etrafında yazdı:

Böyle bizim karakter ise aklı ne adam, bu nedenle, biz katil olduğunu, teyit edecek? ...

Who does not reckon among the things of greatest interest the contests of gladiators and wild beasts, especially those which are given by you? But we, deeming that to see a man put to death is much the same as killing him, have abjured such spectacles (Athenagoras. A Plea for the Christians, Chapter XXXV. Translated by BP Pratten. Excerpted from Ante-Nicene Fathers, Volume 2. Edited by Alexander Roberts & James Donaldson. American Edition, 1885. Online Edition Copyright © 2004 by K. Knight).

Even today, many Christians realize that watching brutal events intent on causing physical harm, such as real boxing, is inappropriate.

Notice that this is also the position of the third century Catholic theologian and bishop Hippolytus, who also adds various occupations to those that reject one from being a follower of Christ:

16: 6 Bir arabacı, aynı şekilde, ya da oyun gider oyunlarda yer alan bir ya da bir o kalkar ya da o reddedilir 7 Birisi gladyatör nasıl arasında olanlar öğreten bir gladyatör veya biriyse. kavga, ya da vahşi canavar olan bir avcı arenada, ya da gladyatör gösterileri ile ilgili bir kamu görevlisinin gösterir, ya o kalkar, ya da o reddedilecektir. 8 birisi putlara bir rahip ise, ya da bir etmek putlara görevlisi, o kalkar ya da o reddedilir. otoritesi 9 bir asker erkekler yürütmek gerekir. Diye emretti ise, o yürütmek gerekir. Nor must he take military oath. O reddederse, o reddedilecektir. 10 Birisi askeri vali, ya da mor giyer bir şehir hükümdarı ise, o kalkar ya da o reddedilir. 11 asker için olmak isteyen katakümeni veya sadık Tanrı hor etti için, reddedilebilir. (Hippolytus. Roma Hippolytus Apostolik Geleneği. Bernard Botte (La Geleneği Apostolique. Kaynaklar Chretiennes, 11 bis. Paris, Editions du Cerf, 1984 çalışmalarına itibaren) ve Gregory Dix (St. Apostolik Geleneği üzerindeki incelemenin . Roma, Bishop ve Şehit Londra Hippolytus: Alban Press, 1992), Kevin P. tarafından tercüme gibi Edgecomb http://www.bombaxo.com/hippolytus.html) 08/06/09 inceledi

So, those who professed Christ in the second and third century generally did not feel that viewing or participating in violent sports was appropriate.

In more recent times, the late Herbert W. Armstrong wrote:

Hostility toward the other is sin …Boxing at Ambassador College is definitely banned. God did not create the human brain and head to be pummeled and knocked senseless by an antagonist .

Spor bir oyun antagonistleri-düşman tutum zarar içerir Wherever diğer ve / veya gelen "almak" diğer-bir, zararlı şeytani ve kötü tutum girer ve spor kötüdür sonra diğer iyi olsun, iyi değil ...

Futbol (Amerikan futbolu) şiddetli bir vücut temas spordur. It is often played with an attitude of hostility and is dangerous and is fraught with physical injury . (Düz Truth, 1984 Temmuz-Ağustos)

“Love does no harm to a neighbor” (Romans 13:9), yet what do violent sports like American football and boxing do? Are those who participate neighbors for Christians? Should people be encouraged to participate in violent activities which are proven to cause harm?

This is something that Christians, and others, should think about.

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Amerikan Futbolu Evil? Mi Hıristiyanlar izlemek gerekir ABD şey en popüler gösteri sporu mı? İncil ve erken yazıları neyi gösterir? This is the first time I have announced this article on this new page and it contains not only my views, but many quotes that Christians, as well as people who claim to be, should think about. Do you really want to know the answer to the question the title asks? Değilse, neden olmasın?
Askerlik ve Tanrı'nın Kiliseleri:? Do Gerçek Hıristiyanlar Carnal Warfare katılın İşte askeri katılımına gerçek kilisenin inançlarını göstermek bir konuda güncel ve tarihsel bakış açıları vardır. Hıristiyanlar için uygun savaş mı?

Was the 100 Year Period or Purgatory Taught in Early History?

Sunday, January 29th, 2012


Anne Catherine Emmerich Claimed to See Purgatory

COGwriter

Does God have a plan for those who are not called, chosen, and faithful (Revelation 17:14) in this age who are not incorrigibly wicked and have not committed the “unpardonable sin”?

Evet.

Notice a passage that many do not understand today:

20 No more shall an infant from there live but a few days, Nor an old man who has not fulfilled his days; For the child shall die one hundred years old, But the sinner being one hundred years old shall be accursed. (Isaiah 65:20)

And did early professors of Christ realize this had to do with God's plan of salvation?

Evet.

Ben bu konuda pek çok kutsal olan makaleleri sahipken (örneğin, bkz Kurtuluş Evrensel Teklif: Gerçek Apocatastasis Doktrini Destekleme İncil'de Ayetler yüzlerce Vardır ), tarafından İşaya ikinci yüzyıl yorumlanması ile başlamak edelim Irenaeus için çok uzun orijinal elçilerin son ölümünden sonra gün içinde ortak bilgi gibi görünüyordu göstermek:

Şimdi, sözler peygamberlerin duyurulur ve yalnız babalar, ama Kiliseler olmadığını da Ruh terimleri "adalar" (her ikisi de türbülans ortasında kurulan çünkü milletler, bu kadar birleşik, acı küfürlere fırtına, tehlikede olanlar için bir güvenlik liman olarak var, ve [cennet] yüksekliğini sevenlerin sığınağı olan ve Bythus önlemek için çalışıyoruz, bu hatanın derinlik) olan, Yeremya, böylece beyan: " RAB sözünü, siz ulusları duyun ve uzaktan kapalı adalarına beyan; bir koyun sürüsünü beslenme gibi RAB İsrail'i dağılım olacağı, O, onu toplamak ve onu tutacak, siz demek ...

Bakın, ben Kudüs'ü bir sevinç ve halkım [bir sevinç] yapmak ";: Ve yine aynı şeyi diyor ağlayan sesi için daha onu duydum edilecektir, ne de ağlama sesi. Ayrıca orada herhangi olgunlaşmamış [bir], ne de onun zaman yerine getirmeyen bir yaşlı adam olmayacaktır: Gençlik yüz yıl olacaktır için; ve günahkâr bir yüz yaşında ölecek, henüz melun edilecektir. Ve onlar evler inşa ve onlara kendilerini yaşamak zorundadır; ve üzüm bağları bitki ve kendilerini onlardan meyve yiyin ve şarap içmek ederler. Ve onlar inşa edemez, ve diğerleri yaşamaktadır; ne onlar bağ hazırlamak, ve diğerleri yiyebilir. Yaşam ağacının gün sana insan gün olacaktır olarak; tahammül eder ellerinde "(Irenaeus. Adversus haereses, eserleri için Kitabı V, Bölüm 34, Ayetler 2-3,4 Alexander Roberts & James Donaldson tarafından düzenlenmiştir Ante-İznik Babalar, Cilt 1. excerpted.., 1885 Amerikan Edition'ı K. Knight. Online Edition Copyright © 2004).

Böyle İskenderiye Origen Diğerleri, aynı zamanda Tanrı kurtuluş sunmak için bir plan olduğunu yazdı.

Birçok Katolik ve Protestan alimleri origen erken teolojik yazarlar (o etrafında 185-232 AD yaşamış) büyük biri olduğunu tutun. Papa Benedict XVI kamuya Origen övgüde bulundu.

kaydetti Protestan tarihçi KS Latourette Origen "., gerçekten, büyük Hıristiyan kafasında biriydi" Ve ben bunu kabul edemez iken, Latourette gözlenen dikkat ilgi olduğunu yazdı:

Origen sonuçta Tanrı uzak düşmüş tüm ruhları O'na tam bir uyum geri olacağını öğretti. Onlar Mesih'e dövme itfa kabul veya reddetmek özgürlüğüne sahip Bu, sadece işbirliği ile gelebilir. Tam restorasyon önce onlar azap yaşayacaktır, ama o ceza kendi günah getirdiği kusurlar onları temizlemek için, eğitici olması amaçlanmıştır. Bu çağın sonuna ve dünya sonrası başka bir yaş büyümeye devam edecektir origen inanılan bu yüzden, hangi yeniden doğmuş gelecek ve tövbe tövbe için bir başka fırsat (Hıristiyanlığın Latourette KS A History, Cilt 1 verilecektir, 1500 Harper Collins, San Francisco, 1975, s.151) için başlangıçlar.

Düzgün tevbe olmaz olanların kurtuluşu ama biz almazsınız anlamına: ORIGEN da "sonsuz hor" yükseltilmiş olanlar olacaktır için tüm, tövbe edecek değil, (2, KJV Daniel 12) yakın Living Tanrı'nın Kilisesi küçük bir azınlık olmalarını düşünün. Ama Origen bu sadece şu anda kaydedilmemiş olan işbirliği ile ilgili gelecek doğru idi.

İşte bazı alıntılar Origen doğrudan şunlardır:

... İyi Baba tamamen O'ndan uzak düşmüş olanlar terk etmemiştir (ORIGEN Ante-İznik Babalar excerpted Yuhanna İncili (Kitap I). Gör. Şerhi, Cilt 9. Allan Menzies, DD Amerikan Edition 1896 ve Düzenleyen 1897 Online Edition Copyright © K. Knight 2004).

Ancak, biz konuşulan hangi o bir başından uzak düştü belirli varlıklar, değersizlik ve kötülük böyle bir derinliğe kadar batmış olması eğitim ve öğretim tamamen hak etmemek kabul edilecek gibi akılda hangi tarafından İnsan ırkı, eti, eğitimli ve göksel güçler yardımıyla talimat ise; ve bu talimat ve eğitim alan olanlara düşmanlık ve muhalefet bir devlet, tersine, devam ediyor. Ve dolayısıyla bu ölümlü hayatın bütün tüm arkasına bakmadan iyi bir durumda düştü olanların muhalefet ve düşmanlık neden mücadeleler ve denemeler, dolu, kim şeytan ve onun melekleri denir, ve olduğunu Elçi karşıt güçler arasında sınıflandırılan kötülüğün diğer emirleri. Ama şeytan hükümeti altında hareket, ve onun kötü itaat bu siparişlerin herhangi olsun, gelecekteki bir dünyada, çünkü onların irade özgürlüğü fakültesi sahip doğruluk dönüştürülür, ya da inatçı ve müzmin kötülük değiştirilebilir olup olmadığını Doğanın içine alışkanlık gücü ile, o kısmı bütünüyle farklılık ise ne görmüş ve zamansal, ne de görünmeyen ve ebedi olan kişilerde olan bu mevcut dünyalarda kendinizi, okuyucu, tasvip edebilir bir sonucudur şeylerin nihai birlik ve fitness (origen. De Principiis, Kitap I, Bölüm 6, ayet 3).

... Ve böylece, düşmanlık bir devlet Allah'a barışık olan ilerici varlıkların sayısız ve hesapsız emirleri ile, son düşman nihayet o da tahrip olabilir, böylece ölüm denir kim ulaşıldığında ve artık bir olmak Düşman. Bu nedenle, tüm rasyonel ruhlar bu tür bir duruma restore edilmiş olacaktır zaman, o zaman bizim bu bedenin doğası ruhani vücudun zafer içine bir değişime uğrayacaktır. Biz onu görmek gibi diğerleri onların yararları hesabına mutluluk bir devlet adı olmuştur ederken bazıları, onların günahlarını nedeniyle bozulması durumunda yaşamış olduğu, rasyonel doğaya sahip durumda değil; ama biz mutluluk bir devlet, eski Allah'a kendi dönüşüm ve uzlaşma sonrası, günahkar olmuş destekli olan bu aynı ruhlar gördüğünüz gibi (origen. De Principiis, Kitap III, Bölüm 6, ayet 6).

LCG biz değil kelime oldukça bu şekilde, bu tırnak fikir Tanrı bu mevcut yaş yeni bir kavram değil sonra pişman bir fırsat verecek bir planı vardır o göstermek için ne yapmalıyım isterken.

Onlar altıncı yüzyılda Origen'in fikirlerinin belli mahkum başladıktan sonra Aslında, Araf doktrini, Latin Katolikler arasında gelişti. Bu (apocatastasis olarak bilinir) tüm kurtuluş arza ilişkin öğretilerini olduğu zaman da biraz mahkum edildi. Ancak, bu Roma teoloji bir boşluk bıraktı ve Araf fikri daha sonra gelişti.

(Şimdi Doğu Ortodoks olarak da bilinir) Yunan Katolikler, ancak, Araf Latin fikrini kabul yaptım ve hala bu gün Allah kasıtlı kurtuluş reddetmek vermedi olanlara kurtuluş sunmak için planı bazı türüne sahip olduğuna inanan birçok asla.

Katolik Ansiklopedisi kendisi erken Hıristiyanlar kendi Araf doktrini bugünkü kavramını öğretmek olmadığını itiraf:

Bazı stres de onlar ruhlar son gün kurtuluş belirsizlik kaldı ayrıldı olduğunu düşündüm eski Hıristiyanlar Araf net anlayışı vardı itirazı üzerine koydu ve olmuştur ... Yeni Ahit'te birkaç pasajlar bir o nokta vardır Ölümden sonra arıtma işlemi. Böylece, İsa Mesih (Matta 00:32) bildirir: "Ve Kim İnsanoğlu karşı bir kelime konuşmak zorundadır, onu affetmiş olacaktır: ama Kutsal Ruh'a karşı konuşmak zorundadır diye, içeri ne, onu affetmiş edilmeyecektir bu dünya, ne de dünyaya gelmek "... (Hanna, Araf. Katolik Ansiklopedisi).

Hayır, ikinci yüzyılda, Tanrı'nın planı (onlar "affedilmez günah" taahhüt vermedi gelmek ya bu yaş veya yaş, tüm kurtuluş sunulacak Matta 12:32 sağlayacak inanılıyordu; 10:30 Mark ; Luka 18:30; Elçilerin 3: 17-21; Efesliler 1:21; İbraniler 6: 4-6; Matta 10:15 bakınız; 11: 22-24; Markos 06:11; Luka 10: 12-14) .). Ve Yeni Ahit çok açıktır:

"Tüm insanlar Tanrı'nın sağladığı kurtuluşu görecektir" (Luka 3: 6).

Onüçüncü yüzyılda, ünlü Katolik ilahiyatçı Thomas Aquinas şöyle yazmıştı:

Hiçbir şey açıkça Araf durumu hakkında Kutsal belirtilmiştir, ne de bu soruya ikna edici argümanlar sunmak mümkündür ...

The Church of God originally taught apocatastasis, not purgatory. And still does so today. God is a God of love and does have a merciful plan of salvation–and it includes getting the gospel out in this age (Note: The “short work” that Paul speaks of in Romans 9:28 and the completion of Matthew 24:14 will likely include massive news coverage of what the most faithful flock is teaching. This, of course, does not mean that the most faithful should sit around and wait and not do their part–cf. John 9:4; Matthew 9:37-38–as the priority of proclaiming the gospel remains). Of course, people should respond once they learn–those who reject the truth are risking committing the unpardonable sin .

Yet, God has always had a plan for the unsaved and those who did not truly ever understand His loving plan, it is revealed in scripture, and while there is an “age to come,” it is not the same as the relatively modern idea of purgatory.

Some articles for further inquiry may include:

Erken Kilise Araf öğret mi? Araf denilen bir yer var mı? Tanrı bu hayatta aziz haline vermedi edenlere yardım için bir plan var mı?
Araf nedir? Limbo Böyle bir yer var mı? Ne Onlar? Die zaman Bebeklere olur öğretilen zaman Araf başladınız? Ölü bebekler hakkında gerçeği nedir?
Kurtuluş Evrensel Teklif: Gerçek Apocatastasis Doktrini Destekleme İncil'de Ayetler yüzlerce Vardır İncil aslında bu konuda neler öğrettiğini inanıyor musunuz? Tüm iyi şeyler restore edilecek? Tanrı'nın kurtuluş planı dikkate isyan ve manevi körlük alır mı?
Kurtuluş umudu: Tanrı Yaşam Kilisesi en Protestanlar farklı Nasıl Tanrı'nın Yaşam Kilisesi ana / geleneksel Protestanlar nasıl farklılık, belki bir Kilise Tanrı'nın arka plan olmadan en kişilerce soru sorulur.
Should the Church Still Try to Place its Top Priority on Proclaiming the Gospel or Did Herbert W. Armstrong Change that Priority for the Work? Some say the Church should mainly feed the flock now as that is what Herbert W. Armstrong reportedly said. Ne dedi mi? Ne İncil diyor mı? What did Paul and Herbert W. Armstrong expect from evangelists?
What is the Unpardonable Sin? What is it? Bunu tövbe miyim? Ne olduğunu ve nasıl bunu önlemek için ne biliyor musun?

Occupy Oakland Turns Violent, About 300 Arrested

Sunday, January 29th, 2012

COGwriter

Oakland İşgal 'Yaklaşık 300 protestocu tutuklandı:

29 Ocak 2012

(AP) OAKLAND, Kaliforniya -. Polis Düzinelerce 300 tutuklamalar sonuçlandı günlük bir protesto aşağıdaki City Hall çevresinde gece geç saatlere kadar nöbet sürdürdü. Memurları önceki insanların kayalar atma ve bir kongre merkezi de eskrim yıkılması dağıtmak için göz yaşartıcı bomba gibi Oakland göstericiler, tarihi binaya girdi ve bir ABD bayrağı yaktı işgal ...

Geçici Emniyet Müdürü Howard Jordan yaklaşık 300 kişi tutuklandı söyledi.

"Bu göstericiler niyetlerini memurları kışkırtmak ve yasadışı faaliyette bulunma olduğunu belirtti ve bu bugün oluştu tam olarak ne," Santana dedi ...

Bu biz 1.000 barışçıl insanlar ve bir kaç şiddet kişi vardı bir durum değil "{Oakland Belediye Başkanı Quan dedi}. Eğer, mülk tahrip atma ve polisi şarj açısından bugün neler bakarsanız, neredeyse onlar İlginiz için yalvarıyor ve polis bir hata yapacak umuyor gibi. " http://www.cbsnews.com/8301 -201_162-57367945 / 300-tutuklandı-in-işgal-oakland-protestoları /

Göstericiler tarihi bir binaya girdi ve bir Amerikan bayrağı yaktı olarak işgal Oakland protestolar şiddet Cumartesi döndü, ve subaylar insanların kayalar atma ve bir kongre eskrim yıkılması dağıtmak için göz yaşartıcı gaz center. http://www.csmonitor.com/USA/Latest-News-Wires/2012/0129/Occupy-Oakland-protests-bring-300-arrests

Geri 9 Ekim 2011 tarihinde, ben (bu haber sayfasında aşağıdaki yayınlanmıştır Vancouver, vb İşgal, Seattle İşgal, Wall Street İşgal ):
Ben sivil huzursuzluk ve ayaklanmalar ABD ve diğer Anglo-soyundan topraklarda olacağını uzun bir süre için yazıyorum ... Bazı yerine Sol hariç ", Çay Partisi" bu "işgal" hareketinin sadece siyasi protesto, yeni bir düşünün Hak. Ben sonuçta şiddet dönecek ve ABD ve diğer toprakları isyanları ve sivil huzursuzluğa ve daha sonra pişman olacak bu desteklemek için gibiydi politikacılar ve bilginlere karşı karşıya gelecek sanıyorum.

Dün bildirdiği gibi, ben ABD'de daha fazla şiddet var olacağına inanıyoruz. Bazı Hareketi İşgal ve / veya kez onunla ilgili bazı sonra daha şiddet kadar heyecan olacak. Oakland oldu Çok daha fazla.

hüzünler ve sıkıntılar sadece (Matta 24: 5-8) başlayan ve (Matta 24: 21-22) çok daha kötü olacaktır. Tarafından işgali: Ben o sınıf savaşı ve diğer protestolar ABD ve diğer Anglo-milletleri zayıflatmak yardımcı olacak ve aynı zamanda onları gerçek savaş savunmasız olmak bir faktör olabilir inanıyorum Beast .

İsa dediği gibi:

37 Ve sana söylemek ne, ben diyorum: izleyin! (Markos 13: 36-37)

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Can the Great Tribulation Begin in 2011 or 2012? Can the Great Tribulation begin today? "Acıların başlangıcı" nedir? Ne zaman erken Büyük Sıkıntı başlayabilir ki? Rabbin Günü nedir?
Hıristiyanlar için Fiziksel Hazırlık Kutsal . Hepimiz İncil kehanetler kıtlıklar biliyorum. Bir şey yapmalı mıyız?
Is Third Tithe Still Valid Today? Some in the COGs no longer teach payment of third tithe, is this biblically correct?
Tanrı'nın Krallığı İncili İsa ve Erken Kilisesi vurgu olduğunu biliyor muydunuz? Hatta krallığın gospel hakkında ne biliyor musun? Gerçek din, gerçek müjde dayalı olmalıdır.
Erken Kilise Millenarianism Teach mi? (bazen chiliasm denir) milenyum erken Hıristiyanlar tarafından öğretilen oldu? Kim kınadı. İsa anlamıyla yeryüzünde 1000 yıl hüküm sürecek? Yakın bu sefer mi?
Tanrı 6.000 Yıllık Planı var mı? Ne Yıl? 6.000 Yıl Sonu mu insanlar erken Hıristiyanlar tarafından öğretilen yeryüzünde İsa'nın değişmez bin yıllık saltanatı takip kuralı için bir 6000 yıllık bir zaman izin verildi? İnsan kural altı bin yıl hangi yıl sona erebilir? Ne zaman İsa dönecek? 2018 veya 2019?
Anglo - Amerika'da Kehanet & İsrail'in Kayıp Kabileler Amerikalılar, Kanadalılar, İngiliz, İskoç, Galli, Avustralyalılar, Anglo-Güney Afrikalılar, ve Yeni Zelandalılar Yusuf'un soyundan mı? Nerede İsrail'in kayıp on-kabileler vardır? İsrail kayıp kabileler kimlerdir? İsrail'de Yahudilerin ne olacak? Tanrı ABD, Kanada, Birleşik Krallık ve diğer Anglo ulusları cezalandırmak mı? Neden Tanrı onları ilk cezalandırılacak izin verebilir?
? Anglo-Milletler Bölünmüş olacak ve insanlar Köleler olarak çektiğiniz Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda toprakları bölünmüş olacak? İncil kehanet ne öğretiyor? Bu fikri destekleyen olmayan İncil kehanetleri var mı? Kim bu toprakları bölmek olacak? Toprakları ve insanlar kim sona erecek?
Prophecies of Barack Obama? Eight reasons why Barack Obama is apocalyptic and eight reasons why Barack Obama is not the Antichrist. Bu makalede, Barack Obama tartışmak gibi dünya çapında birçok İncil ve olmayan İncil kehanetleri, içerir. Nostradamus Deccal ile ilgili Barack Obama tahmin mi? Olabilir Barack Obama, en az bir Şii kehanet anlaşılacağı gibi Kuzey ve Güney kralları için sahne? Bu Barack Obama kehanetleri bu sayfada uzun ve en komple makale. Okuyun ve Başkan Obama, çeşitli kehanetleri yerine görünüyor eğer kendiniz karar verin.
Barack Obama, Prophecy, and the Destruction of the United States Some claim that Barack Obama is the prophesied “son of Kenya”, based up an early 20th century writing.
Canada in Prophecy: What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada? There are prophecies that suggest involvement with Canada. Ve birçok geleceği hakkında olumlu değildir.
Batı'nın Kralı kimdir? Neden hiç Bitiş zamanı İncil Kehanet Batı'nın Kralı var? Amerika Birleşik Devletleri West King mi? If so, what does that really mean for the USA and its Anglo allies.
Tony Blair Kıyamet? Mi Birleşik Krallık eski Başbakanı kısa bir süre makamında ayrıldıktan sonra Katolikliği ve Avrupa işlerinden aktif olmuştur. What role might he play?

Syria Getting More Desperate and Violent

Sunday, January 29th, 2012

Syria's President Bashar al-Assad (Source: Agência Brasil, Wikipedia)
بشار الأسد

COGwriter

Today's news has the following:

Fox News - ‎29 January 2012
BEIRUT – The Syrian military launched an offensive to regain control of suburbs on the eastern edge of Damascus Sunday, storming neighborhoods and clashing with groups of army defectors in fierce fighting that sent residents fleeing.. .

The ten-month uprising against Assad, which began with largely peaceful demonstrations, has become increasingly militarized recently as more frustrated protesters and army defectors have taken up arms against the regime.

The assault on the suburbs seemed to be a sign of the growing presence of dissident soldiers closer to Damascus, and the regime's rising concern about the situation.

Egyptian Gazette - ‎29 January 2012

ISTANBUL – The Gulf Arab states and Turkey, which have spearheaded regional condemnation of the Syrian regime for its deadly crackdown, urged Damascus Saturday to accept an Arab League plan to stop the bloodshed “without delay”.

The Syrian government is getting more desperate and increasingly isolated on the world scene.

Something will have to change.

Notice what the Bible shows will happen to to Syria's capital Damascus:

1 An oracle concerning Damascus:
“See, Damascus will no longer be a city but will become a heap of ruins. 2 The cities of Aroer will be deserted and left to flocks, which will lie down,with no one to make them afraid. 3 The fortified city will disappear from Ephraim,and royal power from Damascus;the remnant of Aram will be like the glory of the Israelites,” declares the LORD Almighty. (Isaiah 17:1-3)

3 Thus says the Lord:
“For three transgressions of Damascus, and for four,
I will not turn away its punishment…5 I will also break the gate bar of Damascus,
And cut off the inhabitant from the Valley of Aven,
And the one who holds the scepter from Beth Eden.
The people of Syria shall go captive to Kir,”
Rab diyor. (Amos 1:3, 5)

Syria's President Assad might decide his personal best option is to more closely support Iran and perhaps be involved in an invasion of Jerusalem and Israel. If so, this might be how Isaiah 17:1 is fulfilled.

And FWIW, perhaps I should mention that technically, Syria is still at war with Israel as it never did sign a peace deal with Israel. So an actual war involving Syria and Israel is quite feasible. If so, Israel may hit back so hard that it might eliminate Damascus as Isaiah 17:1 says will happen.

Much is going on in the Middle East.

As Jesus said in Mark 13:37, we all should watch.

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

İncil, Tarih ve Kehanet yılında Arap Dünyası İncil Arap dünyasının kökenlerini tartışıyor ve kehanet Ortadoğu'yu tartışıyor. İslam'ı takip edenler Ne Ortadoğu için önde ve? What does Islam teach about the Imam Mahdi?
Güney Geleceğin Kralı Var mı? Bazıları artık olması gerekir inanıyorum. Mısır, İslam, İran, Araplar, ya da Etiyopya dahil olabilir? Is he the Imam Mahdi? Kutsal Kitap ne diyor?

Scientific Doomsday and Bible Prophecy

Saturday, January 28th, 2012

“Orthodox” 16th Century Representation of the “Apocalypse”
COGwriter

A reader send a link to the following today:
Scientific Doomsday: Ways the World Could Actually End
.
So, let's look at several that the article listed–they will be in bold italic type with my comments below them.
.
Asteroid Accident/Comet Collision
.
The Bible indicates that an asteroid or comet (more likely a comet from the Wormwood description in Revelation) will hit the earth and cause major damage–but not enough so the world would actually end (for details see NASA Indirectly Confirms Wormwood Prophecy ).
.
Killer Contagion
.
Jesus spoke of pestilences as part of the “beginning of sorrows” (Matthew 24:1-8). The Book of Revelation also discusses the fourth horseman of death, which likely includes pestilences (for details see Fourth Horseman of the Apocalypse ). But this will not end the world.
.
Solar Slaughter
.
I have written about this many times and consider solar flares a likely way to fulfill Revelation 16:8-9, but there are other risks. (see also NASA Says Peak Solar Flare to be After 2012) . An item in tonight's news is also of interest:
The State Column - ‎29 January 2012
A string of massive solar storms have unleashed their fury on the Earth in the last 48 hours, just the first set of strong solar storms expected to hit our planet in the coming months.

NASA scientists report that the most solar flare — the strongest one to date this year — erupted Friday from the same active region of the sun that triggered a raging solar tempest earlier this week

NASA's Goddard Space Weather Center said the latest coronal mass ejection (CME) was moving at almost 1,553 miles per second, warning that it could cause a number of disruptions.

Solar flare-ups and other factors affecting electricity can and will cause problems, but not the end of the world.
While we are getting closer, the end is NOT yet and none of those items will actually end the earth. We seem to be in the time warned of by Jesus as the beginning of sorrows.
.
World events, however, are aligning with properly understood biblical prophecy. It is interesting that some scientists are agreeing that events consistent with end time biblical prophecy can have serious consequences.

Some articles of related interest may include the following:

Can the Great Tribulation Begin in 2012, 2013, or 2014? Can the Great Tribulation begin today? Ne "acıların başında" önce olur? Ne Büyük Sıkıntı ve Rabbin Günü olur? Ne zaman erken Büyük Sıkıntı başlayabilir ki? Rabbin Günü nedir?
Mahşerin Dördüncü Atlısı ölüm ve salgın hastalıklar soluk at nedir? Ne getirecek ve ne zaman olacak?
End of Mayan Calendar 2012–Might 2012 Mean Something? Are there Mayan calendar predictions for change in 2012? Changes were centuries ago predicted by the Hopi Native Americans. Maya / Hindu / Hopi / Budist / New Age / Nostradamus kehanetleri herhangi bir değer burada var mı? Why might Satan have inspired this date? Does the Dresden codex show destruction of the earth by flood? Büyük sıkıntı 2012 öncesinde başlayabilir miyim? How might Barack Obama be involved in 2012?
2012 ve Gizli Tarikatı Yükselişi This Bob Thiel (COGwriter) tarafından kitapla ilgili bir bağlantıdır. Bu bağlantı da YouTube videolarını vardır. Bu kitap belgeleri ve kehanetleri yüzlerce açıklar. And since it was published, world events have aligned with at least 20 predictions in the book and many more will to come to pass. En kitap satın olanlar www.thesecretsect.com web sitesi kitap ile uyumlu dünya olaylarını belgeleyen uzun bir bonus raporu alırsınız.
2012 and the Rise of the Secret Sect (English Kindle edition). This is the 2nd edition of the book, released in January 2012, and includes a summary of the 20 predictions that world events have aligned with since the book originally came out in September 2009.
2012 y el surgimiento de la secta secreta 2012 libro del Dr. Thiel en Español.
2012 und das Auftreten der geheimen Sekte (Almanca Edition) deutscher 2012 Buch von Dr. Thiel Sprache. 2012 und das Auftreten der geheimen Sekte (Alman Kindle Edition)
2012 eo Surgimento da Seita Secreta (Portekizce Edition) 2012 livro Dr. Thiel em Português do. Este livro Documenta e explica centenas de profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.
2012 eo Surgimento da Seita Secreta (Brezilya Portekizcesi Edition) 2012 livro Dr. Thiel yok. Edição em português do Brasil. Este livro Documenta e explica centenas de profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.

Apostle Paul Popularity

Saturday, January 28th, 2012

COGwriter

So far this month, one of the top ten most popular article at the COGwriter.com website is about the Apostle Paul. Here is how it is listed on the www.cogwriter.com home page:

Havari Pavlus O bir sonraki havari, ama aynı zamanda bir erken Hıristiyan lider oldu.

This particular article has not ever been particularly popular in the past, but thousands have viewed it this month.

Contrary to the assertions of many, Paul was not one who did away with biblical practices such as the Sabbath, Ten Commandments, and the Holy Days.

Actually, near the end of his life he declared:

17 And it came to pass after three days that Paul called the leaders of the Jews together. So when they had come together, he said to them: “Men and brethren, though I have done nothing against our people or the customs of our fathers, yet I was delivered as a prisoner from Jerusalem into the hands of the Romans, 18 who, when they had examined me, wanted to let me go, because there was no cause for putting me to death. 19 But when the Jews spoke against it, I was compelled to appeal to Caesar, not that I had anything of which to accuse my nation (Acts 28:17-19).

Which means he kept the Sabbath, Holy Days, and the Ten Commandments.

The Ten Commandments were alreay discussed, so let's look at the Sabbath:

Notice that the Apostle Paul was inspired to write:

Now we who have believed enter that rest, just as God has said, “So I declared on oath in my anger, 'They shall never enter my rest.'” And yet his work has been finished since the creation of the world. For somewhere he has spoken about the seventh day in these words: “And on the seventh day God rested from all his work.” And again in the passage above he says, “They shall never enter my rest.” It still remains that some will enter that rest, and those who formerly had the gospel preached to them did not go in, because of their disobedience…There remains, then, a Sabbath-rest for the people of God; for anyone who enters God's rest also rests from his own work, just as God did from his. Let us, therefore, make every effort to enter that rest, so that no one will fall by following their example of disobedience (Hebrews 4:3-6,9-11, NIV).

Acts 13:42-44 shows what Paul did,

…the Gentiles begged that these words might be preached to them the next Sabbath. Now when the congregation had broken up, many of the Jews and devout proselytes followed Paul and Barnabas, who, speaking to them, persuaded them to continue in the grace of God. On the next Sabbath almost the whole city came together to hear the word of God.

Also Acts 18:4 states,

And he reasoned in the synagogue every Sabbath, and persuaded both Jews and Greeks.

Hence the New Testament is clear that Paul kept the Sabbath, regularly preached on the Sabbath, and that he wrote that there remains “a Sabbath-rest for the people of God”.

Hopefully, that includes you (for the practice of the early church, please see The Sabbath in the Early Church and Abroad ).

Now some have been misled by what seems to be an intentional mistranslation of one of Paul's writings, Colossians 2:16 to do away with the Sabbath–but when properly translated it endorses, and does not condemn Sabbath observances (this is explained in more detail in the article Is There “An Annual Worship Calendar” In the Bible? ).

Paul told Christians to keep the Passover and the Feast of Unleavened Bread :

7 Therefore purge out the old leaven, that you may be a new lump, since you truly are unleavened. For indeed Christ, our Passover, was sacrificed for us. 8 Therefore let us keep the feast, not with old leaven, nor with the leaven of malice and wickedness, but with the unleavened bread of sincerity and truth (1 Corinthians 5:7-8).

He kept the Feast of Unleavened Bread in Philippi:

Paul…But we sailed away from Philippi after the Days of Unleavened Bread (Acts 20:1,6).

He kept Pentecost :

8 But I will tarry in Ephesus until Pentecost (1 Corinthians 16:8).

16 For Paul had decided to sail past Ephesus, so that he would not have to spend time in Asia; for he was hurrying to be at Jerusalem, if possible, on the Day of Pentecost (Acts 20:16).

He also apparently kept the Day of Atonement (known as the Fast):

9 Now when much time had been spent, and sailing was now dangerous because the Fast was already over, Paul advised them (Acts 27:9).

He wrote that he needed to keep the feast (meaning the Feast of Tabernacles ):

“I must by all means keep this coming feast in Jerusalem; but I will return again to you, God willing” (Acts 18:21).

Hence, Paul kept (after his conversion to Christianity), what are now commonly called the Jewish Holy Days. So, of course, did Jesus.

Furthermore, notice something from an old 2nd/3rd document (that was probably altered in the 4th century), titled The Life of Polycarp , specifically mentions the Passover , the Days of Unleavened Bread , and Pentecost . Notice that it shows that the Apostle Paul endorsed keeping them:

Mayasız ekmek Paul günlerde, aşağı Galatya gelen, onun ağır zahmet sonra Mesih İsa'ya büyük bir ferahlık olmak Smyrna sadık arasında yaslanmak düşünüyor ve Kudüs'e yola Gol isteyen, Asya'da geldi. Yani Smyrna o Lois kızı Eunice bir oğlu olan Pamfilya onun dinleyici olmuştu Strataeas, ziyarete gitti. Eunice senin büyükannesi Lois ve senin anne ilk yaşadılar sana olan içten inanç, Of,, nereden, biz Strataeas Timothy bir kardeşi olduğunu bulmak Bunlar kime diyerek, Timothy yazarken söz yapar vardır. Paul daha sonra, sadık orada birlikte evini ve toplama giren, ekmek arz ve fincan Yeni Antlaşma hatırlatarak, Fısıh ve Pentecost'u ilgili kendilerine konuşuyor; nasıl en kuşkusuz Mayasız ekmek gün boyunca bunu kutlamak için gerektiğidir, ancak Tutku ve kıyamet yeni gizemini hızlı tutmak olduğunu. For here the Apostle plainly teaches that we ought neither to keep it outside the season of unleavened bread, as the heretics do, especially the Phrygians…but named the days of unleavened bread, the Passover, and the Pentecost, thus ratifying the Gospel (Pionius. Life of Polycarp, Chapter 2. Translated by JB Lightfoot, The Apostolic Fathers, vol. 3.2, 1889, pp.488-506).

Thus, the “apostle to the Gentiles” (Romans 11:13), taught Gentile Christians in Asia Minor to keep the Holy Days. Days many now consider to be Jewish and not Christian–but apparently Paul considered them important for all Christians to keep (see also 1 Corinthians 5:7-8 where he told the Gentiles in Corinth to keep them as well).

Paul also wrote:

Imitate me, just as I also imitate Christ (1 Corinthians 11:1).

Jesus kept the Sabbath , Ten Commandments , and the Feasts . Do you follow the practices of Jesus and Paul?

Muhtemelen ilgili ilgi bazı maddeleri içerebilir:

Havari Pavlus O bir sonraki havari, ama aynı zamanda bir erken Hıristiyan lider oldu.
Who Were the Paulicians? Were any Paulicians faithful Christians? What happened to them? Why might they have developed the papal-antichrist theory?
Joyce's Photos of Ancient Athens In the Book of Acts, Paul made his famous “Men of Athens” speech. Paul is believed to have visited Athens during his second missionary journey (which was with Silas) around 49-52 AD
Paul Aslında On Emir Hakkında Ne öğret mi? Birçok Paul on emir karşı öğretti söylüyorlar. Bu doğru mudur? Bu makalede, yeşil sözleriyle Paul tırnak.
İsa On Emir Hakkında Teach Ne Yaptığını? Bu makalede İsa aslında (Onun sözleri kırmızı olan) onlar hakkında söylediklerini tırnak.
Were the Ten Commandments Nailed to the Cross? Some have said so. This article provides some biblical quotes to answer this important question.
On Emir'in Hala Etkisi? Are Bu makale, on emir tırnak ve on emir hakkında bir makale önceki makalelerinde bazı birleştirir. emir çarmıha gerilmesinden sonra, ve Paul öğretilerine, İsa'nın öğretilerine, Sina Dağı'ndan önce, Sina Dağı'ndan gösterilmektedir. Bir de bunları ilgili en yaygın "erkeklerin gelenekleri" giderir.
On Emir onları Evil Breaking, Aşk Reflect bazı on emir bir yük olduğunu hissediyorum. İsa, Pavlus, Petrus, Yakup ve Yuhanna ne öğretti mi?
Paul in Damascus This is a Lego-animation.
Erken Hıristiyanlık Tarihi çoğu insan gerçekten gerçek Hıristiyan kilisesinin ne olmadığına inanıyorum ne olduğunu biliyor musunuz? Erken kilise merkezli nerede biliyor musun? Erken kilisenin öğretileri ne olduğunu biliyor musun? Gerçekten inanç gerçeği dayalı veya tehlikeye mi?