Архів за січень 2012

Чи може християнин голосування?

Вівторка, 31 січня 2012

COGwriter

Четверо чоловіків Республіканської партії все ще кілька стоять в їх прагненні повалити президента США Обами і отримати його роботу.

Є два католиків , один мормон , і один баптистський працює від республіканської партії для того, щоб бігти проти досить нерелігійними демократ Барак Обама (який також стверджує, що християнська віра).

У разі, якщо реальний голос християн?

Якщо демократія повинна була стати схвалена Біблією для християн, безумовно, він буде санкціонований в Новому Завіті. Грецькі і римські демократичній практиці були широко відомі тоді. Демократія не американський винахід (так само як і республіканської форми правління).

У Новому Заповіті ми читаємо про призначення апостолів Ісуса. Павло пише, що Бог спочатку призначає апостолів, вдруге пророків, і т.д. для творення тіла Христового (Еф. 4:11,12).

Коли Юда мав бути замінений (після його зради Ісуса і його самогубство), апостоли не було виборів, вони слідували біблійному наприклад шукає волю Божу:

Тобі, Господи, хто знає серця всіх, покажи з двох одного Ви вибрали ... І вони зв'язали своє життя. (Дії 1:24,26).

Зверніть увагу, що апостоли не вирішили, що вони були кваліфіковані, щоб заглянути в серце людини.

Деякі писали, що різні форми демократії в даний час прийнятним, оскільки вони вважають, певні писання в книзі Діянь увазі, що це. Основний вірші, здається, в історії Дії 15. В Дії, 15 багато з апостолів і пресвітерів зібралися для обговорення обрізання і віруючих з язичників. Безлічі радників був використаний для обговорення цього питання. Деякі вважають, що використання адвокатів є показником демократії. Тим не менш, той факт, що багатьох радниках був використаний не змінює форму Божого правління. У Старому Завіті ми читаємо, що Бог не тільки завжди заохочували цю практику (Прип. 11:14), ми також читаємо, що Бог сам займався цим (II Пар 18, 18-21), так що той факт, що деякі з церковного керівництва слідував цій практиці тільки показує, що Боже практиці урядів, зі Старого Завіту повинні були бути продовжені.

Цікаво відзначити, щось ще згадується в книзі Діянь,

"І тепер кажу вам, відчепіться від людей сих і залиште їх у спокої, бо якщо це підприємство і це робота людей, тому ні до чого, але якщо вона від Бога, то ви не можете зруйнувати його, щоб ви навіть бути знайдені боротися проти Бога "(Дії 5:38-39)

T шланга, які голосують у мирських виборів, ймовірно, вважають вони знають аспекти плану Божого, немає людини, як вони могли знати. Проте, зверніть увагу на те, що Бог сказав Самуїлу виразно подзвонив і призначив Бог, коли Самуїл думав, що він знав, хто має бути наступним царем над Ізраїлем,

Так було, коли вони прийшли, він, побачивши на Елиава і сказав: "Звичайно, помазаника Господнього до Нього." Але Господь сказав до Самуїла: "Не дивись на обличчя його та на високість зросту його, бо я відмовилися від нього. Бо Господь не бачить, як дивиться людина: чоловік бо дивиться на лице, а Господь дивиться на серце "(1 Самуїла 16:6-7).

Цікаво також зрозуміти, що багато, хто вірить, що Новий Завіт санкції демократії також вважаємо, що майбутній уряд правлячої Божого (у Царство Боже) нічого очікувати демократії.

Ісус сказав апостолам, що вони будуть правителі над дванадцятьма колінами Ізраїлю в його царство (Лк. 22:30). Ісус обрав учнів, вони не отримали свої позиції від будь-якої форми демократії (Ін. 15:16; 6:70). Бог, а не людина, вибрав Давида, щоб бути царем над Ізраїлем спочатку (Дії 13:22), а також обрав його царем над усім Ізраїлем у World Ahead (Єр. 30:9).

До речі, Ісус сказав, що Бог Отець захищені який буде займати певну позицію влади в Царство Боже (Мф. 20:23). Нагороди в королівстві буде Ісуса, щоб дати (Об'явл 22:12), вони не будуть для людей, щоб взяти для себе.

Демократія не буде формою Божого правління в Його Царство.

Чому?

Одна з багатьох проблем голосування в тому, що жодна людина не думає, як це робить Бог.

"Мої думки не ваші думки, ні ваші шляхи дороги Мої, говорить Господь (Іс. 55:8).

Коли Ісус був на землі, Він проголосив Євангеліє Царства Божого і сказала людей до покаяння (Мк. 1:14-15). Ісус відмовився від участі навіть в самих елементарних урядових рішень, коли він був на землі (Лк. 12:13-14).

Хоча Ісус навчав, що ми повинні були платити податки (Мат 22:17-21), Він також навчав, що царство його не від світу цього (Ін. 18:36). Ісус навчав Своїх учнів, щоб йти в світ і проповідувати Євангеліє всім (Мф. 28:19,20). Ісус сказав, що Його учні повинні були бути у світі, але не від світу (Ін. 17:16).

Апостол Петро ясно зрозумів це. Він писав, що будучи частиною народу Божого зробив одну частину народ святий (I Пет 2:9). Апостол Павло писав, що нинішнє століття був злим (Гал. 1:4). Біблія попереджає про наслідки, щоб бути частиною системи у світі і його уряду і говорить нам, щоб вийти з нього і бути окремим (Об'явл 18:2-5).

Подивіться на те, що Біблія вчить, що відбудеться в останні дні і що християни повинні робити з цим,

Але це ви знаєте, що в останні дні настануть тяжкі часи: Бо люди будуть самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богохульники, неслухняні батькам, невдячні, безбожні, недружелюбні, непримиренні, наклепники, самоконтроль , жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, горді, любителів задоволення, але не люблячими Бога, що мають вид благочестя, але сили його відреклися. І від таких людей відвертаються! (2 Тим 3:1-5).

Зверніть увагу, що Слово Боже не заохочує голосування як рішення.

Павло сказав, що християни повинні бути посли замість Христа (II Кор 5:20). Посли часто живуть в чужих країнах, деякі з яких явно ворожа своїх переконань. Послів, хоча вони живуть в інших суспільствах, не займаються в політиці товариств, які вони живуть Існує час для народу Божого, щоб взяти на себе уряди цього світу, але це ще не (Ін. 18:36 Дан 7:17-18). Це буде після другого пришестя Ісуса (I Фес 4:16, Версія 11:15).

Для християн, Петро писав:

Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб ви могли звіщати того, хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого. Колись не народ, а нині ви народ Божий; тільки ви не отримали милості, але тепер ви помилувані. Дорогі друзі, я закликаю вас, як приходьків та подорожніх у світі, утримуватися від гріховних бажань, які війну проти вашої душі. Живіть добродійне життя між поганами, що, хоча вони звинувачують вас, як лиходіїв, вони бачили ваші добрі справи і славили Бога в день відвідання. Отож, коріться для Господа, щоб кожен орган засновані серед людей: чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, який від нього посланим для покарання тих, хто неправильно і висловити вдячність тим, хто правий. Бо це Божа воля, щоб ми, роблячи добро, затикали уста неуцтво нерозумних людей (1 Петра 2:9-15).

Іноземці, звичайно, не голосують.

Тепер Біблії є згадка одного конкретного голосу апостолом Павлом (у той час він був ще й таким чином Савл Незвернення). Зверніть увагу на те, що він пізніше сказав про це:

Справді, я сам думав, що я повинен зробити багато діяти проти імені Ісуса з Назарета. Це я в Єрусалимі й робив, і багато з святих я замкнений у в'язниці, отримавши владу від первосвящеників, і коли вони були віддані смерті, я віддаю свій голос проти них (Дії 26:9-10).

І в той час як вище, не є саме по собі ковдру засудження всіх голосуючих, це єдиний раз, коли слово "голос" або "голосування" знаходиться в Біблії. І він показує, що навіть релігійно ревний / консервативні люди не завжди голосують правильно і може зробити багато діяти проти імені Ісуса з Назарета.

Я не вірю, що Біблія християн санкцій голосування в плотських виборів. І я не вважаю, що майбутні президентські вибори в США або виборів в інших англо-спустилися Націй призведе до типу покаяння, що ці країни потребують.

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

Чи може християнин проголосували? Ця стаття дає деякі біблійні обгрунтування з цього питання. Став би Ісус голосувати за президента / прем'єр-міністром? Голосує в Біблії? Це предмет християни повинні розуміти.
Полікарп, Герберт В. Армстронг, і Родерік С. Мередіт на уряд церква Яка форма управління зробили ранньої церкви є? Чи було це ієрархічна? Яку форму управління можна було б очікувати, щоб мати у Філадельфії залишку? Люди вирішують і / або комітет формах, непарні диктатури або того ж типу, що ера Філадельфії сам був?
Рано чи Церкви вчать Millenarianism? Був тисячоліття (іноді званий Хіліазм) вчив перші християни? Хто засудив його. Ісус буде царювати буквально протягом 1000 років на землі? Чи залежить цей час поруч?
Англо - до Америки Пророцтво і загублених колін Ізраїлевих американці, канадці, британці, шотландці, валлійці, австралійців, англо-Південної Африки та Нової Зеландії нащадки Йосипа? Куди втратив десять-колін Ізраїлевих? Хто загублених колін Ізраїлевих? Що буде з євреями в Ізраїлі? Чи буде Бог покарав США, Канади, Великобританії та інших англо народів? Чому Бог може дозволити їм бути покарані в першу чергу?
Чи буде англо-Націй бути розділені і є люди, взяті в якості рабів? Буде землі Сполучених Штатів, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії бути розділені? Що біблійних пророцтв вчити? Чи є неурядові біблійних пророцтв, які підтримують цю ідею? Хто буде ділити ці землі? Хто в кінцевому підсумку з землею та народом?
Пророцтва Барака Обами? Вісім причин, чому Барак Обама і апокаліптичні Вісім причин, чому Барак Обама не є антихристом. Ця стаття включає в себе багато біблійні і не біблійні пророцтва, з усього світу, які, здається, обговорити Барака Обами. Чи Нострадамус прогнозують Барак Обама справу з Антихристом? Може Барак Обама підготував грунт для царів Півночі і Півдня принаймні одне шиїтське пропонує пророцтво? Це найдовший і найбільш повне статтю на цій сторінці Барака Обами пророцтва. Прочитайте його і вирішити для себе, якби президент Обама, здається, виконує різні пророцтва.
Барак Обама, пророцтва, і знищення Сполучених Штатів Деякі стверджують, що Барак Обама передбачив "син Кенії", заснований до початку 20-го століття писемності.
Канада в пророцтві: Що таке біблійних пророцтв, католицькі пророцтва та інші передбачення Запропонувати про майбутнє Канади? Є пророцтва, які передбачають участь з Канадою. І багато хто з них не позитивним про своє майбутнє.
Хто цей Цар Заходу? Чому немає кінця часу Король Заходу в Біблії пророцтва? Є Сполучені Штати Король Заходу? Якщо так, то це дійсно означає для США та їхніх союзників англо.
А Тоні Блер апокаліптичної? колишній прем'єр-міністр Сполученого Королівства перейшов у католицизм незабаром після виходу свого кабінету і брав активну участь у європейських справах. Яку роль він міг би грати?

Схід проти Заходу: Росія, Китай, Індія і Протилежні Санкції щодо Ірану і Сирії

Вівторка, 31 січня 2012

COGwriter

Росія, Китай і Індія не співпрацює з типом санкцій ЄС і США хочуть для Ірану і Сирії:

Глобальна "великій політиці" повертається на Близький Схід

За Петра додатки , політичний оглядач ризиками

Лондон | вт 31 січня 2012 7:28 ранку EST

(Рейтер) - З Росією відправки військових кораблів, щоб перешкоджати іноземної інтервенції в Сирію і Китай звертається більш глибоко в протистояння Ірану з Заходом, «великої держави» політики стрімко повертається на Близький Схід ... Обидва дали зрозуміти явний намір запобігти будь-які " зміни режиму "втручання в Сирії , але розгортання Росією свого флагманського авіаносця і супроводу в порт Сирії з Тарсу в цьому місяці звернула гнітюча, ніж зазвичай лінію на піску ... "Кожного разу, коли Захід підтягує повідець, Пекін спокійно користується слабину ", говорить Томас Барнетт, колишній стратег для ВМС США ...

Washington Post 31 січня 2012-Мумбай, Індія - Індія приєдналася в Китаї, що не зможе скоротити імпорт нафти з Ірану, незважаючи на жорстку нові американські та європейські санкції розрахована на тиск Тегераном з приводу його ядерної програми.
Стів Гаттермен | МОСКВА (Рейтер) - старший російський дипломат заявив у вівторок, що поштовхом для прийняття західного арабського проекту Ради Безпеки ООН ... Росія і Китай наклали вето на європейський розроблені резолюції щодо Сирії в жовтні.

Сирійської опозиції: Росія, Іран ризикує стосунки з майбутнім Сирії

Ynetnews - 31 січня 2012

Сирійський член Опозиції Fahed аль-Масрі сказав ліванської радіостанції, що зусилля Росії та Ірану роблять для того, щоб зберегти режим президента Асада будуть відображені в країнах майбутні відносини з Сирією. "Росія втратить останній плацдарм на Близькому Сході і в Сирії ", сказав він, додавши, що якщо Москва продовжує виступати проти позиції міжнародної спільноти щодо Сирії ...

Таким чином, три географічно найбільших держав Сходу беруть різко контрастує на Захід. Біблія вказує, що в кінцевому рахунку, мабуть під керівництвом Росії євразійської конфедерації візьме на себе заряд Заходу (який на той час буде очолювати Європейський Король Півночі). І Китай і Індія, здається, пророкував для підтримки очолюваної Росією конфедерації.

Але це буде пізніше, незадовго до повернення Ісуса Христа (Об'явлення 9:16; 16:12-16).

У цей час на Сході грає в небезпечну гру, що він, ймовірно, втратить, принаймні в дипломатичному сенсі.

Незалежно від того, що їхні економічні інтереси, ні Росія, ні Індія хочуть ісламської влади піднятися. І, кинувши виклик західні санкції, можливо, ті країни вважають, що поділ ісламського світу в Ірані та Сирії, решта арабські країни, турецькі країн, Пакистану, Афганістану та Індонезії, що цей поділ запобіжить світову державу ісламського підніматися вгору .

Якщо вони вважають, що вони помилково.

Ісламські влади ( цар південний біблійного пророцтва), мабуть на чолі з арабськими влади, підніметься. Підтримуючи Сирію, як це було, Росія буде відчужувати в арабському світі (Ліга арабських держав, як правило, резервне Заходу щодо Сирії і не особливий шанувальник Ірану). Сирія не буде залишатися такою, як і Іран можуть бути нейтралізовані, принаймні до певної міри.

Що трьох східних повноважень, по суті, робить говорить арабський світ, що це краще співпрацювати з європейцями, ніж з Росією, Китаєм або Індією. І співпраця між арабськими та європейськими світів щось буде тимчасово зроблено (Данило 11:27; Псалом 83:3-8).

Китай, безпосередньо, зацікавлені в ресурси, такі як нафта і любить, щоб скористатися можливостями, які купують західні санкції, наприклад, може забезпечити. Тим не менш, Китай потребує ринках Заходу більше, ніж він насправді потрібно іранської нафти. Те ж саме в основному відноситься до Індії.

Іран і Сирія насправді не так важливо для Росії, Китаю та Індії, що вони будуть їх резервні незважаючи ні на що (хоча там буде майбутній союз з персами / іранців, але це на час після тисячолітнього царства Христа і обговорюється в Єзекіїля 38:1-9).

Тому, незважаючи на позерство від цих трьох східних держав, реальність така, що Захід отримає найбільший вплив на Близькому Сході, від того, що зараз відбувається.

Іран не буде лідером Короля Півдня і все, що виживає в Сирії (див. Ісаї 17:01), мабуть, буде підтримувати майбутні арабського лідера Данила 11:40. Якщо ті, в Росії, Китаї та Індії розуміли біблійного пророцтва краще вони будуть розуміти, що їх поточна стенд, можливо, слід змінити відносно Ірану і Сирії.

Ті, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації, можливо, побажають вивчити наступні статті:

Росія: її походження і пророкував Майбутнє Росії в пророцтвах. Де росіяни прийшли? А як щодо тих, хто в Україні? Що передбачив для Росії і її союзників? Що вони будуть робити з європейцями, які підтримували Звір врешті-решт?
Чи є Росія Король Півночі? Деякі стверджують, що це. Але те, що вчить Біблія?
Індії, її біблійне минуле і майбутнє: Будь свідок? Біблії обговорює походження осіб індійського спадщини та обговорюються деякі свідчення їм (в тому числі в Бангладеш, Пакистан і Шрі-Ланка).
Китаї, її біблійне минуле і майбутнє, частина 1: Буття і китайські ієрогліфи Звідки китайський народ прийшов? Ця стаття містить інформацію, що показує, що китайський народи повинні були знати про різних рахунків у Книзі Буття аж до їх дисперсію після Вавилонської вежі.
Китаї, її біблійне минуле і майбутнє, Частина 2: субота і деякі Свідок Бог в Китаї Коли християнство першим прийшов у Китай? І є перші ознаки, що вони спостерігали в сьомий день суботній?
Азія в пророцтві що попереду для Азії? Хто такі «царі від сходу"? Що буде з майже всі китайці, росіяни, індійці, і інші з Азії? Китай в пророцтві, де? У кого є 200 мільйонів чоловік армії, пов'язаних з Армагеддоном?
Хто цей Цар Півночі? Є одна? У біблійних і римсько-католицької точки пророцтва до того ж лідер? Чи повинен він бути дотримані? Хто буде королем Півночі обговорювалися в Данила 11? Є ядерної атаки пророкував станеться з англійської-мовних народів Сполучених Штатів, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії? Коли робити 1335 днів, 1290 днів, а 1260 днів (час, часи і половина часу) Данило 12 почати? Коли Біблія показує, що економічний крах вплине на Сполучені Штати?
Є Там майбутній король Півдня? Деякі більше не вважаю, що повинна бути. Може Єгипет, Іслам, Іран, араби, або Ефіопії приймати участь? Чи може це бути королем називають Махді? Що говорить Біблія?
Арабському та ісламському світі в Біблії, історія і пророцтво Біблії обговорює походження арабського світу і обговорює на Близькому Сході в пророцтві. Що попереду на Близькому Сході і в тих, хто слідує ісламу? А як щодо імама Махді? Що чекає нас попереду для Туреччини, Ірану та інших неарабських мусульман?

Європа погоджується Ближче фіскального союзу

Понеділком, 30 cічня 2012

Європейський Союз вежа Вавилонська плаката

COGwriter

Європейці трохи є ще одну угоду для більш тісної фіскального союзу:

30 січня 20122

Стівен Фідлер, Лоренс Норман і MATINA STEVIS

БРЮССЕЛЬ-лідерів 25 урядів Європейського союзу домовилися в понеділок увечері про те, що деякі оголошений як історичний пакт, щоб перейти до ближче фіскальний союз і підписали на деталі постійного фонду порятунку для єврозони, ще маячить реструктуризації боргу Греції кинули тінь на саміту. http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204740904577192253105056954.html

За Julien Toyer і Пол Тейлор

Брюссель | пн 30 січня 2012

(Рейтер) - канцлер Ангела Меркель закріпило за нею політичного панування в Європі в понеділок, коли 25 з 27 країн Євросоюзу погодилися на німецькому стилі пакт бюджетної дисципліни строгі, навіть, як вони боролися, щоб відродити зростання з попелу жорсткої економії.

Тільки Великобританія та Чехія відмовилися підписати бюджетний пакт в березні, що накладе квазі-автоматичні санкції щодо країн, що порушують Європейський Союз межі бюджетного дефіциту і закріпить збалансовані правила бюджету в національному законодавстві. http://www.reuters.com/ article/2012/01/30/us-eu-summit-idUSTRE80S0SR20120130

Це ще один крок до виконання біблійних пророцтв, пов'язаних з ростом до кінцевого європейської держави Звіра.

Ті з нас, в Живої Церкви Божої вже давно вчили, що Сполучене Королівство не було б реальною частиною кінцевої потужності, які з'являться в Європі. Ті, в Чеській Республіці майже напевно буде частиною цієї кінцевої потужності.

У Біблії, в Одкровенні 17, ясно, що європейці все одно доведеться реорганізувати в майбутньому:

12 "І десять рогів, що ти бачив, то десять царів, які ще не прийняли царства, але приймуть владу протягом однієї години, як царі, зі звіром. 13 Вони мають одну думку і вони силу та владу свою звірові. (Об'явлення 17:12-13)

Кроки в цьому напрямку тривають відбувається, як ми в Живої Церкви Божої вже давно вчили-і там буде нерівності на дорозі і проблеми (основні громадянські заворушення, або ще гірше, може відбутися).

Звичайно, Біблія ясно говорить, що остаточне європейська держава не звір насправді буде дуже єдиної, як це буде в основному поєднання сильної і слабкої, або, як Біблію більш буквально держав, заліза та глини:

41 А що ти бачив ноги та пальці частинно з глини горшечной, а частинно з заліза, то це буде поділене царство, і все ж кілька фортеці заліза буде в ньому, бо ти бачив залізо, змішане з керамічної глини. 42 А пальці ніг частинно з заліза, а частинно з глини, то й частина царства буде частиною міцне, частиною крихким. 43 Як ви бачили залізо, змішане з керамічної глини, вони будуть змішуватися з людським насінням, але вони не будуть прилипати один до одного, як залізо не змішується з глиною. (Данило 2:41-43)

Згідно з біблійними пророцтвами, європейською державою, незважаючи на свою крихкість, судилося бути тимчасово самої домінуючою силою в світі, в кінцевому рахунку перемогти англо-спустилися Націй (це США та їх англо-союзників, таких як Великобританія, які мають сильні фортець Данила 11:39), а потім підійшов до кінця (Данила 11:45).

Але перш, ніж він руйнується (Данило 11:21-44), кінцевої потужністю Звір повинні зібратися разом і дістатися до місця, де він має велике економічне вплив. Оголошення сьогоднішнього матчу ще один знак, що Європа має намір рухатися в цьому напрямку (хоча це, швидше за все, мають більше проблем, перш ніж вона є кінцевою потужністю Звір).

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

Europa, звіра, і Одкровення Де Європа отримала свою назву? Що може Європа мають відношення до Книзі Одкровення? А як щодо "звір"? Використання Вавилонської вежі і "Звір" зображення припустити, що він не піклується про свою роль як частина майбутнього Вавилон біблійних пророцтв.
Хто цей Цар Півночі? Є одна? У біблійних і римсько-католицької точки пророцтва до того ж лідер? Чи повинен він бути дотримані? Хто буде королем Півночі обговорювалися в Данила 11? Є ядерної атаки пророкував станеться з англійської-мовних народів Сполучених Штатів, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії? Коли робити 1335 днів, 1290 днів, а 1260 днів (час, часи і половина часу) Данило 12 почати? Що має статися до початку Великої Скорботи?
Може німецький барон Карл-Теодор цу Гуттенберг стати королем Півночі? є німецький міністр оборони, щоб спостерігати? Що католицької, візантійської, і біблійні пророцтва пропонуєте?
Англо - до Америки Пророцтво і загублених колін Ізраїлевих американці, канадці, англійська, шотландський, валлійська, австралійці, Anglo (неголландского) Південної Африки та Нової Зеландії нащадки Йосипа? Куди втратив десять-колін Ізраїлевих? Хто загублених колін Ізраїлевих? Що відбудеться в Єрусалим і євреї в Ізраїлі? Чи буде Бог покарав США, Канади, Великобританії та інших англо народів? Чому Бог може дозволити їм бути покарані в першу чергу?
Чи буде англо-Націй бути розділені і є люди, взяті в якості рабів? Буде землі Сполучених Штатів, Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії бути розділені? Що про Єрусалим? Що біблійних пророцтв вчити? Чи є неурядові біблійних пророцтв, які підтримують цю ідею? Хто буде ділити ці землі? Хто в кінцевому підсумку з землею та народом?
Канада в пророцтві: Що таке біблійних пророцтв, католицькі пророцтва та інші Згідно з прогнозами про майбутнє Канада Є пророцтва, які передбачають участь з Канадою. І багато хто з них не позитивним про своє майбутнє.
Хто цей Цар Заходу? Чому немає кінця часу Король Заходу в Біблії пророцтва? Чи США Король Заходу?

Філіппіни Враховуючи Ближче військові зв'язки з США знову

Понеділком, 30 cічня 2012


Апо на острові Мінданао, Філіппіни

COGwriter

Філіппіни плануєте потрапити в більш тісне військове угоду з США:

Філіппіни Важить розширення військової присутності США
30 січня 2012
США і Філіппіни обговорюють підвищення військових зв'язків частково у відповідь на зростаючу впевненість китайської в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Тому що найсерйозніших загроз для Філіппін безпеки вже давно внутрішньої, Маніла має одні з найбільш слабких зовнішніх оборонних можливостей у Південно-Східній Азії.
Однак, Маніла буде балансувати спроби збільшити ці можливості проти потенційної негативної реакції з боку як Китай, топ торговим партнером із зростанням економічного впливу, а з власним народом, для якого збільшення військової присутності США залишається спірним питанням.

Влітку минулого року президент Філіппін, вказав, що йому не потрібно боятися Китаю (див. Президент Філіппін загрожує Китай ).

У той час як угода з США можуть тимчасово зробити плотські почуття, в довгостроковій перспективі я вважаю, що на Філіппінах, швидше за все, узгодити з Китаєм, але ми побачимо.

Живої Церкви Божої налічує близько 33 громад на Філіппінах .

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

Островів та біблійних пророцтв Що попереду для острова? Що попереду на Філіппінах? What does the Bible prophesy about islands?
Asia in Prophecy What is Ahead for Asia? Who are the “Kings of the East”? What will happen to nearly all the Chinese, Russians, Indians, and others of Asia? China in prophecy, where? Who has the 200,000,000 man army related to Armageddon?
Anglo – America in Prophecy & the Lost Tribes of Israel Are the Americans, Canadians, English, Scottish, Welsh, Australians, Anglo (non-Dutch) Southern Africans, and New Zealanders descendants of Joseph? Where are the lost ten-tribes of Israel? Who are the lost tribes of Israel? What will happen to Jerusalem and the Jews in Israel? Will God punish the USA, Canada, United Kingdom, and other Anglo nations? Why might God allow them to be punished first?

Violent Sports, Violent Endings

Monday, January 30th, 2012

COGwriter

Last night, there was a segment on CBS' 60 Minutes as well as an entire CNN program by Dr. Sanjay Gupta concerning damage done to participants in the most watched violent sport in the USA–American football.

Both programs covered the deaths of various players happening because of concussions and other hits which happen from playing the game. How the brain is damaged from such activity was also covered. The CNN piece covered the claim of one researcher who said that the average high school football player suffered 650 sub-concussion level hits each season. The fruits of that were not good. Violent sports result in violent endings.

In the time of ancient Rome, violent sports were also popular.

Were they viewed by many of those that professed Christ?

It does not appear so.

While we do not seem to have many direct references from those in the Church of God, we do have some written records of those who were at least somewhat familiar with the teachings of Jesus and the practices of the earliest Christians.

Ось щось з Феофіл Антіохійський (який, ймовірно, був частиною Церкви Божої), можливо, написана близько 180 AD:

Розглянемо, тому, незалежно від тих, хто вчить таким речам може можливо жити байдуже, і бути змішані в незаконних акти, або, що найбільш нечестиві все, є людську плоть, особливо коли нам заборонено настільки, щоб свідок злочину гладіаторів, щоб не стати учасниками та посібниками вбивства. але й не бачать інші окуляри, щоб наші очі і вуха занечиститись, що беруть участь у висловлюваннях там співав. (Феофіл Антіохійський. Щоб Автолік, Книга III, глава XV. Переклад Маркус Dods, AM Витяги з донікейських отців церкви, том 2. Відредагував Олександр Робертс і Джеймс Дональдсон. Американському виданню 1885. Online Edition)

Так, справжні християни не вірили, що вони повинні були спостерігати за насильницькі спортивні настільки популярні у другому столітті.

Татіана, які сповідують християнські апологети, написав близько 170 AD:

І для цих свідків зайняти свої місця, і боксери зустрінуться в поєдинку, без усякої потреби, і не будь-яке одне спуститися на арену Йому допомогти. Зробіть такі виставки, як ці сприяти з вашої кредитної? Той, хто головний з вас збирає легіон закривавленою вбивць, привабливими, щоб зберегти їх, і ці головорізи надсилаються їм, і ви зібралися у виставу в якості суддів, почасти безбожність суддю, і почасти що з чоловіків, які беруть участь у бойових діях. І той, хто не потрапляє в вбивчою виставки засмучений, тому що він не приречений бути глядачем нечестивих і грішними й огидні справи (Tatian. Переклад Адреса JE Ryland. Татіана у греки, Глава XXIII. Витяги з донікейських отців церкви, Том 2. відредагував Олександр Робертс і Джеймс Дональдсон. американському виданню 1885. Випуск Онлайн Copyright © 2004 К. Найт).

Афінагор, які сповідують християнські апологети, написав близько 170 AD:

Яка людина при здоровому розумі, отже, буде стверджувати, тоді такий наш характер, що ми вбивці? ...

Хто не рахуватися серед речей, що представляють найбільший інтерес конкурси гладіаторів і диких звірів, особливо тих, які даються вами? Але ми, вважаючи, що бачити людини зрадити смерті є майже таким же, як убити його, були зрікся таких видовищ (Athenagoras. Заклик до християн, Глава XXXV. Переклад BP Pratten. Витяги з донікейських отців церкви, том 2 . відредагував Олександр Робертс і Джеймс Дональдсон. американському виданню 1885. Випуск Онлайн Copyright © 2004 К. Найт).

Навіть сьогодні багато християн розуміють, що дивитися жорстокі наміри події заподіяння фізичної шкоди, такі як реальна боксі, є недоречним.

Зверніть увагу, що це також положення третього століття католицький богослов і єпископ Іполит, який також додає різні заняття для тих, які відкидають одну з бути послідовником Христа:

16:06 візника, аналогічно, або той, хто приймає участь в іграх, або той, хто йде в іграх, він повинен припинити або він повинен бути відхилений. 7 Якщо хтось гладіатора, або той, хто вчить тих, серед гладіаторів як битися, або мисливець, який знаходиться в дикого звіра показує на арені, або посадова особа, яка має справу з шоу гладіаторів, або він повинен припинити, або він повинен бути відхилений. 8 Якщо хтось священиком ідолів, або attendant of idols, he shall cease or he shall be rejected. 9 A military man in authority must not execute men. If he is ordered, he must not carry it out. Nor must he take military oath. If he refuses, he shall be rejected. 10 If someone is a military governor, or the ruler of a city who wears the purple, he shall cease or he shall be rejected. 11 The catechumen or faithful who wants to become a soldier is to be rejected, for he has despised God. (Hippolytus. The Apostolic Tradition of Hippolytus of Rome. From the work of Bernard Botte (La Tradition Apostolique. Sources Chretiennes, 11 bis. Paris, Editions du Cerf, 1984) and of Gregory Dix (The Treatise on the Apostolic Tradition of St. Hippolytus of Rome, Bishop and Martyr. London: Alban Press, 1992) as translated by Kevin P. Edgecomb http://www.bombaxo.com/hippolytus.html viewed 08/06/09)

So, those who professed Christ in the second and third century generally did not feel that viewing or participating in violent sports was appropriate.

In more recent times, the late Herbert W. Armstrong wrote:

Hostility toward the other is sin …Boxing at Ambassador College is definitely banned. God did not create the human brain and head to be pummeled and knocked senseless by an antagonist .

Wherever a game in sports involves antagonists–in hostile attitude to harm the other and/or to “get” from the other–to get the best of the other then a harmful, satanic and evil attitude enters in, and the sport is evil, not good…

Football (American football) is a violent body-contact sport. It is often played with an attitude of hostility and is dangerous and is fraught with physical injury . (Plain Truth, July-August 1984)

“Love does no harm to a neighbor” (Romans 13:9), yet what do violent sports like American football and boxing do? Are those who participate neighbors for Christians? Should people be encouraged to participate in violent activities which are proven to cause harm?

This is something that Christians, and others, should think about.

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

Is American Football Evil? Is the most popular spectator sport in the USA something that Christians should watch? What do the Bible and early writings show? This is the first time I have announced this article on this new page and it contains not only my views, but many quotes that Christians, as well as people who claim to be, should think about. Do you really want to know the answer to the question the title asks? If not, why not?
Military Service and the Churches of God: Do Real Christians Participate in Carnal Warfare? Here are current and historical perspectives on a matter which show the beliefs of the true church on military participation. Is war proper for Christians?

Was the 100 Year Period or Purgatory Taught in Early History?

Sunday, January 29th, 2012


Anne Catherine Emmerich Claimed to See Purgatory

COGwriter

Does God have a plan for those who are not called, chosen, and faithful (Revelation 17:14) in this age who are not incorrigibly wicked and have not committed the “unpardonable sin”?

Так.

Notice a passage that many do not understand today:

20 No more shall an infant from there live but a few days, Nor an old man who has not fulfilled his days; For the child shall die one hundred years old, But the sinner being one hundred years old shall be accursed. (Isaiah 65:20)

And did early professors of Christ realize this had to do with God's plan of salvation?

Так.

Історик зазначив, протестантські KS Latourette Оріген писав, що і в той час як я не можу погодитися з цим, становить інтерес відзначити, що спостерігається Latourette "був, дійсно, одне з найбільших християнських умів.":

Оріген навчав, що в кінцевому рахунку, всі духи, які відпали від Бога буде відновлений в повній гармонії з Ним. Це може статися тільки з їхньої співпраці, оскільки у них є свобода прийняти або відкинути спокутування у Христі. До повного відновлення вони будуть понести покарання, але це покарання призначене для виховної, щоб очистити їх від недосконалості пред'явлений їхній гріх. Після закінчення нинішнього століття і його світ іншої епохи прийде, так що Оріген вважав, в якому були народжені знову буде продовжувати рости і нерозкаяних буде дана ще одна можливість для покаяння (KS Latourette історії християнства, том 1, Почала до 1500. Harper Collins, Сан-Франциско, 1975, с.151).

Оріген був близько, на що не все буде Покайтеся, бо там буде також тих, хто виріс на "ганьбу" (Дан. 12:2, УПО), це означає, що ті, хто не буде належним чином покаятися не отримують спасіння, але ми в вітальні Церква Бога вважають їх незначна меншість. Але Оріген був правий, що це буде з'явитися тільки за допомогою співпраці яких нині врятовані.

Ось деякі цитати безпосередньо з Орігена:

Хороша ... Батько не зовсім безлюдно тих, хто відпав від Нього (Origen. Коментар до Євангелія від Іоанна (Том I). Витяги з донікейських отців церкви, том 9. Редакцією Аллан Мензіс, DD американському виданню 1896 і 1897. онлайн Copyright © 2004 Видання К. Найт).

Did the Early Church Teach Purgatory? Is there a place called purgatory? Does God have a plan to help those who did not become saints in this life?
What is Limbo? Is There Such a Place as Limbo? What Happens to Babies When They Die? When did Limbo start being taught? What is the truth about dead babies?
Universal Offer of Salvation: There Are Hundreds of Verses in the Bible Supporting the Doctrine of True Apocatastasis Do you believe what the Bible actually teaches on this? Will all good things be restored? Does God's plan of salvation take rebellion and spiritual blindness into account?
Hope of Salvation: How the Living Church of God differ from most Protestants How the Living Church of God differs from mainstream/traditional Protestants, is perhaps the question I am asked most by those without a Church of God background.
Should the Church Still Try to Place its Top Priority on Proclaiming the Gospel or Did Herbert W. Armstrong Change that Priority for the Work? Some say the Church should mainly feed the flock now as that is what Herbert W. Armstrong reportedly said. Is that what he said? Is that what the Bible says? What did Paul and Herbert W. Armstrong expect from evangelists?
What is the Unpardonable Sin? What is it? Can you repent of it? Do you know what it is and how to avoid it?

Occupy Oakland Turns Violent, About 300 Arrested

Sunday, January 29th, 2012

COGwriter

About 300 protesters in 'Occupy Oakland got arrested:

29 January 2012

(AP) OAKLAND, Calif. — Dozens of police maintained a late-night guard around City Hall following daylong protests that resulted in 300 arrests. Occupy Oakland demonstrators broke into the historic building and burned a US flag, as officers earlier fired tear gas to disperse people throwing rocks and tearing down fencing at a convention center…

Interim Police Chief Howard Jordan said about 300 arrests were made.

“These demonstrators stated their intention was to provoke officers and engage in illegal activity and that's exactly what has occurred today,” Santana said…

{Oakland Mayor Quan said} “This is not a situation where we had a 1,000 peaceful people and a few violent people. If you look at what's happening today in terms of destructing property, throwing at and charging the police, it's almost like they are begging for attention and hoping that the police will make an error.” http://www.cbsnews.com/8301-201_162-57367945/300-arrested-in-occupy-oakland-protests/

Occupy Oakland protests turned violent Saturday as demonstrators broke into a historic building and burned an American flag, and officers fired tear gas to disperse people throwing rocks and tearing down fencing at a convention center. http://www.csmonitor.com/USA/Latest-News-Wires/2012/0129/Occupy-Oakland-protests-bring-300-arrests

Back on October 9, 2011, I posted the following on this news page (see Occupy Wall Street, Occupy Seattle, Occupy Vancouver, etc. ):
I have been writing for a long time that civil unrest and riots will happen in the USA and the other Anglo-descended lands… Some consider this “Occupy” movement simply a political protest, a new “Tea Party,” except for the Left instead of the Right. I suspect that ultimately it will turn violent and the USA and other lands will face riots and civil unrest, and the politicians and pundits who have seemed to support this will later have regrets.

As I reported yesterday, I believe that there will be more violence in the USA. Some in the Occupy Movement and/or some once associated with it will later stir up more violence. Much more than happened in Oakland.

The sorrows and troubles are just beginning (Matthew 24:5-8) and will get much worse (Matthew 24:21-22). I believe that class warfare and other protests will help weaken the USA and other Anglo-nations and may also be a factor in them being vulnerable to real warfare: invasion by the Beast .

As Jesus said:

37 And what I say to you, I say to all: Watch! (Mark 13:36-37)

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

Can the Great Tribulation Begin in 2011 or 2012? Can the Great Tribulation begin today? What is the “beginning of sorrows”? When is the earliest that the Great Tribulation can begin? What is the Day of the Lord?
Physical Preparation Scriptures for Christians . We all know the Bible prophecies famines. Should we do something?
Is Third Tithe Still Valid Today? Some in the COGs no longer teach payment of third tithe, is this biblically correct?
The Gospel of the Kingdom of God was the Emphasis of Jesus and the Early Church Did you know that? Do you even know what the gospel of the kingdom is all about? True religion should be based upon the true gospel.
Did The Early Church Teach Millenarianism? Was the millennium (sometimes called chiliasm) taught by early Christians? Who condemned it. Will Jesus literally reign for 1000 years on the earth? Is this time near?
Does God Have a 6,000 Year Plan? What Year Does the 6,000 Years End? Was a 6000 year time allowed for humans to rule followed by a literal thousand year reign of Christ on Earth taught by the early Christians? What year may the six thousand years of human rule end? When will Jesus return? 2018 or 2019?
Anglo – America in Prophecy & the Lost Tribes of Israel Are the Americans, Canadians, British, Scottish, Welsh, Australians, Anglo-Southern Africans, and New Zealanders descendants of Joseph? Where are the lost ten-tribes of Israel? Who are the lost tribes of Israel? What will happen to the Jews in Israel? Will God punish the USA, Canada, United Kingdom, and other Anglo nations? Why might God allow them to be punished first?
Will the Anglo-Nations be Divided and Have People Taken as Slaves? Will the lands of the United States, United Kingdom, Canada, Australia, and New Zealand be divided? What does Bible prophecy teach? Are there non-biblical prophecies that support this idea? Who will divide those lands? Who will end up with the lands and the people?
Prophecies of Barack Obama? Eight reasons why Barack Obama is apocalyptic and eight reasons why Barack Obama is not the Antichrist. This article includes many biblical and non-biblical prophecies, from around the world, that seem to discuss Barack Obama. Did Nostradamus predict Barack Obama dealing with the Antichrist? Might Barack Obama set the stage for the kings of the North and South as at least one Shiite prophecy suggests? This is the longest and most complete article on this page on Barack Obama prophecies. Read it and decide for yourself if President Obama seems to be fulfilling various prophecies.
Barack Obama, Prophecy, and the Destruction of the United States Some claim that Barack Obama is the prophesied “son of Kenya”, based up an early 20th century writing.
Canada in Prophecy: What Does Bible Prophecy, Catholic Prophecy, and other Predictions Suggest About the Future of Canada? There are prophecies that suggest involvement with Canada. And many are not positive about its future.
Who is the King of the West? Why is there no End-Time King of the West in Bible Prophecy? Is the United States the King of the West? If so, what does that really mean for the USA and its Anglo allies.
Is Tony Blair Apocalyptic? The former Prime Minister of the United Kingdom converted to Catholicism shortly after leaving his office and has been active in European affairs. What role might he play?

Syria Getting More Desperate and Violent

Sunday, January 29th, 2012

Syria's President Bashar al-Assad (Source: Agência Brasil, Wikipedia)
بشار الأسد

COGwriter

Today's news has the following:

Fox News - ‎29 January 2012
BEIRUT – The Syrian military launched an offensive to regain control of suburbs on the eastern edge of Damascus Sunday, storming neighborhoods and clashing with groups of army defectors in fierce fighting that sent residents fleeing.. .

The ten-month uprising against Assad, which began with largely peaceful demonstrations, has become increasingly militarized recently as more frustrated protesters and army defectors have taken up arms against the regime.

The assault on the suburbs seemed to be a sign of the growing presence of dissident soldiers closer to Damascus, and the regime's rising concern about the situation.

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

The Arab World In the Bible, History, and Prophecy The Bible discusses the origins of the Arab world and discusses the Middle East in prophecy. What is ahead for the Middle East and those who follow Islam? What does Islam teach about the Imam Mahdi?
Is There A Future King of the South? Some no longer believe there needs to be. Might Egypt, Islam, Iran, Arabs, or Ethiopia be involved? Is he the Imam Mahdi? Що говорить Біблія?

Scientific Doomsday and Bible Prophecy

Saturday, January 28th, 2012

“Orthodox” 16th Century Representation of the “Apocalypse”
COGwriter

A reader send a link to the following today:
Scientific Doomsday: Ways the World Could Actually End
.
So, let's look at several that the article listed–they will be in bold italic type with my comments below them.
.
Asteroid Accident/Comet Collision
.
The Bible indicates that an asteroid or comet (more likely a comet from the Wormwood description in Revelation) will hit the earth and cause major damage–but not enough so the world would actually end (for details see NASA Indirectly Confirms Wormwood Prophecy ).
.
Killer Contagion
.
Jesus spoke of pestilences as part of the “beginning of sorrows” (Matthew 24:1-8). The Book of Revelation also discusses the fourth horseman of death, which likely includes pestilences (for details see Fourth Horseman of the Apocalypse ). But this will not end the world.
.
Solar Slaughter
.
I have written about this many times and consider solar flares a likely way to fulfill Revelation 16:8-9, but there are other risks. (see also NASA Says Peak Solar Flare to be After 2012) . An item in tonight's news is also of interest:
The State Column - ‎29 January 2012
A string of massive solar storms have unleashed their fury on the Earth in the last 48 hours, just the first set of strong solar storms expected to hit our planet in the coming months.

NASA scientists report that the most solar flare — the strongest one to date this year — erupted Friday from the same active region of the sun that triggered a raging solar tempest earlier this week

NASA's Goddard Space Weather Center said the latest coronal mass ejection (CME) was moving at almost 1,553 miles per second, warning that it could cause a number of disruptions.

Solar flare-ups and other factors affecting electricity can and will cause problems, but not the end of the world.
While we are getting closer, the end is NOT yet and none of those items will actually end the earth. We seem to be in the time warned of by Jesus as the beginning of sorrows.
.
World events, however, are aligning with properly understood biblical prophecy. It is interesting that some scientists are agreeing that events consistent with end time biblical prophecy can have serious consequences.

Some articles of related interest may include the following:

Can the Great Tribulation Begin in 2012, 2013, or 2014? Can the Great Tribulation begin today? What happens before in the “beginning of sorrows”? What happens in the Great Tribulation and the Day of the Lord? When is the earliest that the Great Tribulation can begin? What is the Day of the Lord?
Fourth Horseman of the Apocalypse What is the pale horse of death and pestilences? What will it bring and when?
End of Mayan Calendar 2012–Might 2012 Mean Something? Are there Mayan calendar predictions for change in 2012? Changes were centuries ago predicted by the Hopi Native Americans. Do Mayan/Hindu/Hopi/Buddhist/New Age/Nostradamus prophecies have any value here? Чому може сатана надихнули цю дату? Лі шоу Дрезденський кодекс руйнування Землі від повені? Can the great tribulation start before 2012? How might Barack Obama be involved in 2012?
2012 and the Rise of the Secret Sect This is a link related to a book by Bob Thiel (COGwriter). This link also has YouTube videos. Ця книга пояснює, документи і сотні пророцтв. And since it was published, world events have aligned with at least 20 predictions in the book and many more will to come to pass. Тих, хто купує книжки в www.thesecretsect.com сайті, отримують об'ємну доповідь бонус документування подій у світі, що у відповідність з книгою.
2012 and the Rise of the Secret Sect (English Kindle edition). This is the 2nd edition of the book, released in January 2012, and includes a summary of the 20 predictions that world events have aligned with since the book originally came out in September 2009.
2012 surgimiento ель-де-ла secta секреції 2012 Libro дель доктор Тіль іспанською.
2012 унд дас Auftreten дер geheimen Sekte (німецька версія) 2012 Доктор фон Бух Тіля в Deutscher Sprache. 2012 унд дас Auftreten дер geheimen Sekte (німецька Kindle Edition)
2012 ЕО Surgimento да Seita Secreta (португальське видання) 2012 Livro робити доктор Тіль Português EM. Есте Livro електронної документації explica centenas де profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.
2012 eo Surgimento da Seita Secreta (Brazilian Portuguese Edition) 2012 livro do Dr. Thiel. Edição EM Português ду Бразил. Есте Livro електронної документації explica centenas де profecias. E desde que foi publicado pela primeira vez, pelo menos 20 já começaram a acontecer.

Apostle Paul Popularity

Saturday, January 28th, 2012

COGwriter

So far this month, one of the top ten most popular article at the COGwriter.com website is about the Apostle Paul. Here is how it is listed on the www.cogwriter.com home page:

The Apostle Paul He was a later apostle, but also an early Christian leader.

This particular article has not ever been particularly popular in the past, but thousands have viewed it this month.

Contrary to the assertions of many, Paul was not one who did away with biblical practices such as the Sabbath, Ten Commandments, and the Holy Days.

Actually, near the end of his life he declared:

17 And it came to pass after three days that Paul called the leaders of the Jews together. So when they had come together, he said to them: “Men and brethren, though I have done nothing against our people or the customs of our fathers, yet I was delivered as a prisoner from Jerusalem into the hands of the Romans, 18 who, when they had examined me, wanted to let me go, because there was no cause for putting me to death. 19 But when the Jews spoke against it, I was compelled to appeal to Caesar, not that I had anything of which to accuse my nation (Acts 28:17-19).

Which means he kept the Sabbath, Holy Days, and the Ten Commandments.

The Ten Commandments were alreay discussed, so let's look at the Sabbath:

Notice that the Apostle Paul was inspired to write:

Imitate me, just as I also imitate Christ (1 Corinthians 11:1).

Jesus kept the Sabbath , Ten Commandments , and the Feasts . Do you follow the practices of Jesus and Paul?

Деякі статті Можливо схожі інтерес можуть включати:

The Apostle Paul He was a later apostle, but also an early Christian leader.
Who Were the Paulicians? Were any Paulicians faithful Christians? What happened to them? Why might they have developed the papal-antichrist theory?
Joyce's Photos of Ancient Athens In the Book of Acts, Paul made his famous “Men of Athens” speech. Paul is believed to have visited Athens during his second missionary journey (which was with Silas) around 49-52 AD
What Did Paul Actually Teach About the Ten Commandments? Many say Paul taught against the ten commandments. Is this true? This article quotes Paul with his words in green.
What Did Jesus Teach About the Ten Commandments? This article quotes what Jesus actually said about them (His words are in red).
Were the Ten Commandments Nailed to the Cross? Some have said so. This article provides some biblical quotes to answer this important question.
Are the Ten Commandment Still in Effect? This article quotes the ten commandments and combines some of the previous articles into one article about the ten commandments. The commandments are shown at Mount Sinai, before Mount Sinai, in the teachings of Jesus, after the crucifixion, and in the teachings of Paul. It addresses the most common “traditions of men” regarding them as well.
The Ten Commandments Reflect Love, Breaking them is Evil Some feel that the ten commandments are a burden. Is that what Jesus, Paul, Peter, James, and John taught?
Paul in Damascus This is a Lego-animation.
Історія раннього християнства знаєте ви, що те, що більшість людей вважають, не те, що дійсно сталося з істинної християнської церкви? Ви знаєте, де ранньої церкви був заснований? Ви знаєте, що були доктрини ранньої церкви? Віра ваша дійсно засновані на істині чи компроміс?